Sayfa 50/946 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Halen o kadar okumuş eğitimli kişilerin olduğu bu forumda bile doların geleceği ile ibb seçimini bağdaştırıyorsunuzya ciddi bir gülme alıyor beni.. rahip, s400, ibb seçimi hikaye.. hepsi sadece o aylık hareketin bir sebebi. Biraz büyük pencereden bakın..
    Türkiye'nin durumu, bağışıklık sistemi zayıflamış bir hastaya benziyor. Bu hasta diğer insanların etkilenmeyeceği önemsiz sağlık problemiyle karşılaştığında ölümle burun buruna gelebilir.

Türkiye'nin bütün dengeleri bozulmuş, alarm veriyor, böylesi bir durumda en küçük problemler bile çok büyük olumsuzlukları tetikleyebilir. Bu açıdan baktığınızda İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerinin sandığınızdan daha önemlidir. Buradan dünyaya verilecek mesaj "ben iktidarımı sürdürmek için her yola başvururum" olursa, bunun sonuçları da az buz olmaz.

Bilmiyorum, bu pencere yeteri kadar büyük oldu mu?
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

2.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Halen o kadar okumuş eğitimli kişilerin olduğu bu forumda bile doların geleceği ile ibb seçimini bağdaştırıyorsunuzya ciddi bir gülme alıyor beni.. rahip, s400, ibb seçimi hikaye.. hepsi sadece o aylık hareketin bir sebebi. Biraz büyük pencereden bakın..
    o pencereden ülkenin ne kadar demokratik secim yaptıgı gözüküyormu

3. gündüz dediğim gibi,
    bir rivayete göre cuma gece seçimle ilgili açıklama bekleniyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Siz gülmeye devam edin.Hareket olacaktır,bahane ile taçlandırılır.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Mevlüt Uysal'ın "Soyadından AK Parti'ye oy verdiği tespit edilen 3 bin 92 kişinin kaydı silinmiş" sözlerine yanıt veren Ekrem İmamoğlu, "Süreç mesnetsiz olunca işin ucunda ne söyleseler komik gelmeye başladı ama en komiği buydu." dedi.

6.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Bi dondurma tarifi verdim beni hor gördünüz, eğlendiniz benimle, güldünüz amaa yine bir güzellik yapayım.

Az bir arkadas sebzeler evde yetişir mi demiş.
    Öyle bir yetişir ki bitiremez komşulara satarsın. Balkona kuracağın küçücük bir sera sana hayli hayli yeter .

Anahtar kelimeler : katlı sera , dikey tarım.

Ortaboy bir kafese de üç beş tane bıldırcın al , yumurtaya da para vermez, mutfak artığıyla doyarlar.

Ama gaza gelip de balkona inek çıkarma, o kadar da değil.

Organik yaşam cimrilik değildir, utanacak bir şey yok.
    Sakın ola tavşan beslemeyin,inek kadar yem yiyor,aşısı ilacı vs. batırır adamı

7. Son dakika! AK Parti İstanbul adayı Binali Yıldırım, seçim sonuçlarına ilişkin yaptığı açıklamada, "Son günlerde seçim süreci ile ilgili suskunluğumu yanlış yorumlayanlar var. Seçmen söyleyeceğini söyledi. Artık söz YSK'nındır nokta." dedi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,795
    Bir arkadaşım;evlilik konusu açıldığında, bakkalda pastörize süt satılırken evde inek beslenmez derdi. Aynı kafada olanlar, peçete kolonya dağıtmaya başlayacak yakında haberleri yok

Sayfa 50/946 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •