Sayfa 802/946 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    iki günlük hikaye değil aslanım bu günü kurtarmaca. basit hareketlerle gelme bana.

tanzimle olacaksa dolarıda tanzimle satsınlar mazotuda. ;)

ucuz olma

Şuan soğan migrosta 2 lira gün mü kurtarılıyor sizce?

Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    donlastiğide varmı şuan orda baksana bir madem.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Dolarda dususe tek bir sartla evet derim. 1 dolar 1 tl olacaksa tamam.😀
    uçlarda gezmeye bayılıorsunuz hocam ortası yok mu bunun?

4.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Tanzim satışlar başladığında soğanda patateste büyük marketlerde 2 liraya düşmüştü...Nasıl yapabildiler merak konusu...6 dan alıp 2'ye satmadılar ya?
    yalan haber yazmayalım lütfen... Burası yeri değil kahvehaneler ve kıraathaneler veya millet kıraathanesi olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Biz su taşıyan oluruz, suriyeden kaçan gençleri görünce hepimiz (kadın ve çocuklar hariç) ne dedik...

Kendi ülkesini koruma uğruna ölümü göze almayanların bizim ülkemizde işi ne demedik mi?
    Tulumbada su bitmiş ise olmayan suyu t-a-ş-ı-y-a-m-a-z-s-ı-n....

Suyu taşıyabilmen için önce suyun var olması lazım. Umarım anlatabiliyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben senin ne demek istedigini anladim

Ben halki hicbir kosulda suclayamam, cunku onlara onderlik edecek yol gosterecek ve ornek olacak bir yonetim yok.

Ulkede bu kadar issiz varken, ekonomik kriz varken yoneticilerin asiri luks yasam surmesi dogru degil. Bu gelismemis toplumlarda olur.

Gecen erdogan konvoyu kisaltin diyordu. Yari yariya dusurseler herhalde hala konvoyda 50 arac olur. Yapilan saraylar, alinan ucaklar vs.

Devleti buyuten, itibar kazandiran seyler bunlar degildir. Bunlar gelip gecici heveslerdir.

Bir gun Binali Yildirim Malta ya geldi. O gun trafik hat safhaya cikti, cunku onlarca koruma danisman vs. Erdogan gelseydi halimiz nice olurdu.

Erdogan yoldan gecer yol kapatilir, cuma namazina gider millet yanina yaklasamaz.

2 ay once adanaya geldim. Sansima o gun Erdogan in mitingi varmis. Ic hatlari kapatmislar. O kadar insan perisan oldu. Adana havalimanini bilenler bilir kucuktur ama 2 saatte cikamadik.

Simdi bu nasil halkcilik bu nasil milleti anlamak. Birak halk sana yanassin, korkma bu kadar. Ulkede kimse agzini acamiyor, birak yanina yaklasip bir sey yapsinlar, bir soz soylesinler

Once sen liderlik gostereceksin ki halk seni dinlesin. Eger devlet tasarruf yapsa idi, halkta buna ayak uydururdu bir sekilde.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kaç suikast atlatılmış ilk önce ona bakmak gerek?

7.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Mısır dan getirilen soğan mı?

hani şu darbeci dediğimiz...

8.  Alıntı Originally Posted by zaxxss Yazıyı Oku
    Tanzim satışlar başladığında soğanda patateste büyük marketlerde 2 liraya düşmüştü...Nasıl yapabildiler merak konusu...6 dan alıp 2'ye satmadılar ya?
    Ne güzel hareketler bu iste bu bir sanat asıl suçlular haklı ....suçsuz gariban halkı suç lu yapmak arkadaş asıl sorun garibanın aldığı 3,5 dolar mı .simdi kırızi gariban halka yıkalım değil mi .

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 802/946 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •