Sayfa 128/466 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. 2.05 civarından bile geri alım yapan şirket 1.44 ten geri alım yapmıyor. Yani bu tahtada ,şirket ve şirketin taşeronları (yat.fin ve saz arkadaşları)bu durumun sorumlularıdır...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

Alıntı Originally Posted by felix35 Yazıyı Oku
    Size bu kadar rahat yeter. Yeni çömez lerin 90 lı yılları yaşaması sart görünüyor.Yaşamadan akıllanmayacaksınız! Ama sonra bir 50 yıl daha tırmalar ülkemiz hoop aradaki nesil de de aynı muhabbetler... Arkadaş bi kafanızı kaldırın ülkemize yapılan saldırıları görün diyecem ama tabi görmek isteyen varmı emin değilim... Bir Erdoğan düşmanlığıdır gidiyor... Bi ara Muharrem hayranlığı vardı herkesin face profilinde şimdi de Ekrem. Demedi demeyin bu Kemal Ekrem i de yer.... Sonra bakalım profil resminde kimi görücez.... Kemal i kullanan başkasına musade etmez. Bunu da bilin...
    Aynen arkadaşım tebrikler....👏👏👏👏

Bunların derdi ülke değil sadece kendilerinin geldiğinde güzel olacak diyenlerdir....!!!

Ülkenin ve dünyanın durumu ortada bunlar körler fakat işlerine geleni görürler sadece....!!!!

Bunlara davul zurnada çalsan anlamazlar....
    Kendi çıkarları için ülkeyi bile satarlar bunlar feto gibi vb....

Yazık yazık ülke elden gidince anlayacaksınız fakat iş işden geçmiş olacak...

Herşey sadece sizin için güzel olacak....!!!!!!!!!!!!!

Yalanlarınız batsın sizin ve sizin gibiler.....!!!!!

Ytd.......

3. Off Off tadı kaçtı buraların, para kazanamıyorua. Off Off, şu metrodan utan bari Tire,.. Bak speği iş çıkarıyor, bizim spek uyuyor. Bizim spekte sıkıntı var,, ya çulsuz, ya kafası çalışmıyor.

Bugün iş yok, yarın ola hayrola,.

YTD. değildir.

4. Ünlünün 308 bin lot alışı olmuş bugün 44 ten, altından yine bir iş çıkmasın artık.
    Ne aldıysa kafaya çakıyor bunlara hiç güvenmiyorum.

Genel kuruldan önceki karanlık odadan kaç çıkacaksa artık yeter neyse hali o çıksın fali, hepimizi yordular ya.
    Ytd.

5. Yalan yok ben de yoruldum ama olsun borsa düşer de çıkar da satmadığın müddetçe zarar realize olmaz, burada çok uzun zamandır sabredenler var, bu hisse de böyleymiş demek, biz de sabrederiz yaşayacak günüm oldukça kar etmeden ayrılmam.

Gk da ne çıkacak bakalım...

6. 75.000 tl. bizim paramız..

7.  Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    75.000 tl. bizim paramız..
    Bende 75bin lot var. Ana maliyet 2.04 bir bölümünü alttan aldım 10binini. Yatırım danışmanım aynı zamanda da okuldan arkadaşım, elimde çok var ne yapayım dedim, kottan filan çıkar mı diye, yok dedi nereye çıkıyor, tek hesapta 700-800 bin lotu olan ky var, o adam bile tek başına %0.5 i ediyor hisselerin nereye toplayacak %98i dedi. Dedim öyle ky mi olur? Şirketle bağları yok dedi, bilemiyorum tabi doğru mu belki de bizimki adamı tanımıyordur. Öyle adamlar bile satmıyorlarsa heralde bir bildikleri vardır..

Belki de sayın Entrika dır yatırımım milyonlar demişti... kim bilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir kendimce bir şeyler karalıyorum.

Alıntı Originally Posted by Payrıt Yazıyı Oku
    Bende 75bin lot var. Ana maliyet 2.04 bir bölümünü alttan aldım 10binini. Yatırım danışmanım aynı zamanda da okuldan arkadaşım, elimde çok var ne yapayım dedim, kottan filan çıkar mı diye, yok dedi nereye çıkıyor, tek hesapta 700-800 bin lotu olan ky var, o adam bile tek başına %0.5 i ediyor hisselerin nereye toplayacak %98i dedi. Dedim öyle ky mi olur? Şirketle bağları yok dedi, bilemiyorum tabi doğru mu belki de bizimki adamı tanımıyordur. Öyle adamlar bile satmıyorlarsa heralde bir bildikleri vardır..

Belki de sayın Entrika dır yatırımım milyonlar demişti... kim bilir.
    Yüksek lotlu kye çoktur burada doğrudur katılıyorum.....
    Tire ilçesinde kalanlarda var yüksek lotlu bildiğim
    Bu formda olanlarda vardır yüksek lotlu tahminim..
    Oartalama 10 milyon 15 milyon arası yüksek lotlu az lotlu ky olabilir tahminim....

Yani %98 ulaşması zordur fakat onların amacı hisseleri baskıyla toplayabildiği kadar toplamaktır bence....
    Dolaşımı düşürmeye çalışacaklardır alım yapacaktır mutlak..ilk 4 deki lotların %99 da mondinin olduğunu düşünürsek dolaşımda fazla lot yok zaten 10 milyon gibi bence çakallar böyle paslaşarak hareket yapıyorlar herşey oyun,bunların oyunu bitmez....
    Yıllardır böyle bakalım sonu iyi olur inşallah....

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir....!!!!!!

Sayfa 128/466 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •