Sayfa 14/466 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 105 - 112 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

hisse bugün yatırımcısını üzmedi

2.  Alıntı Originally Posted by azak Yazıyı Oku
    hisse bugün yatırımcısını üzmedi
    Gün sonunu görelim geçende meksa 2,07 götürüp aldığını verdi kapanış 1,99 du

bugun alan satan allah rızası ıcın atabılen var mı?

Boşluklar fasafiso Bence... onlar için gerçekten ne yapacakları önemli olandır ... bence Çok mantıksız düşmesi bunun bir göstergesidir....
    Şu anki çıkışta fasafiso diyebiliriz.....
    Çünkü gerçek deyerinde olmadığı için bu fiyatlar insanı aldatabilir...

Önemli olan tek şey onların ne yapmak isteyeceğidir...
    yani 2.71 veyahut herhangi bir fiyatta İleri gidip sonradan aşağı düşürmek mantığı olduğu sürece hiçbir önemi yoktur....
    Hedef ileri ise zirveleri,Düşse dahi o fiyatları geçmesi lazım O zaman çıkış tirendinde olduk deriz..,

Az kaldı yön yukarı mı aşağımı aldatmacamı belli olacak...

Onlar isterlerse her yere götürürler...,

Kimseye akıl vermek haddime değildir...Bu düşünceler kendi fikirlerim olup....
    Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!

5.  Alıntı Originally Posted by kemer77 Yazıyı Oku
    bugun alan satan allah rızası ıcın atabılen var mı?
    Alan %43 yatırım finans, %14 Gedik, %11 Ata Satan Philip Capital %42, Ziraat %13, %10 iş
    Sabah ilk hareketi yaptıran yatırım finans oldu.Satida geçmezse 2. 04 ve

üstü kapanır derim.

6. Ekranı atamadım, ilk üç yüzdesini yazdım.Texasradikal gözünü seveyim yapıcı ol.Katolik istemiyoruz ama benim gibi orta yolu bul en azından

7. Önümüzdeki bir ay tahtada gündem yoğun olur.Bugünküne benzer aksiyonlara hazırlıklı olalım.Sinirlerimiz çelik gibi olmalı.Aynı seans %5 yukarı sonra başladığı yere geri dönmeler vs.Biz büyük resimciyiz.Ancak 1/3 ile trade edip 2/3 ü 2.70 üstüne saklamak mantıklı olabilir.Spek okuyup da gülüyorsan sorun yok.Bizim ilk hedef ikinci tepe.

8. Valla açıkçası bu tip kısır hareketler beni hiç heyecanlandırmıyor ne vakit İheva tarzı hareketlere başlar işte o zaman heyecan dorukta olur.Zaten 20 gün evvel bu fiyatta idi

Sayfa 14/466 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •