Sayfa 22/466 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 169 - 176 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Şişman Kadın Bu Hafta Sahneye Çıkar mı?

Tire Mondi haber paylaşımda oldukça ketum. Son kozunu da Cuma günü oynadı. Aksine Genel Kurulda bir karar çıkabilir. Çıkmazsa da önemli değil. Önemli olan sürdürülebilir karlılıktır. Bunu 2019 1. çeyrek sonuçları ile öğreneceğiz. Çok az kaldı. Bu hafta agresif hareketler olabilir. Muhtemelen pozisyonlar alınacaktır. Stoklardan yapılan satışlar tatmin edici olduysa muhtemelen beklenenden fazla karlılık ile karşımıza çıkacaktır.

Tahta yapıcı veya spek adı her neyse artık bu seviyelerden hisse edinemeyeceğini anlamış olmalıdır. Bunun için baskıyı kaldıracaklarını tahmin ediyorum. Çünkü artık bu mızrap bu çuvala sığmaz. Güzel günler göreceğimize olan inancım devam ediyor. Aksi ne münasebet...Kronik olarak yönetim giderleri ve lisans ücretlerinde artış beklenebilir. Bunu da şikayet etmek gerekiyor. Bu konuda atılan veya atılacak adımları destekleyeceğim.

Dönemsel olarak + 50 Milyon Lira kar beklentim var. Bu da bizi 3-5 TL arası bir yere getirir zaten...Yatırım tavsiyesi değildir....

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''....Katolik Nikahlı Entrika....

2.  Alıntı Originally Posted by entrika Yazıyı Oku
    şişman kadın bu hafta sahneye çıkar mı?

Tire mondi haber paylaşımda oldukça ketum. Son kozunu da cuma günü oynadı. Aksine genel kurulda bir karar çıkabilir. çıkmazsa da önemli değil. önemli olan sürdürülebilir karlılıktır. Bunu 2019 1. çeyrek sonuçları ile öğreneceğiz. çok az kaldı. Bu hafta agresif hareketler olabilir. Muhtemelen pozisyonlar alınacaktır. Stoklardan yapılan satışlar tatmin edici olduysa muhtemelen beklenenden fazla karlılık ile karşımıza çıkacaktır.

Tahta yapıcı veya spek adı her neyse artık bu seviyelerden hisse edinemeyeceğini anlamış olmalıdır. Bunun için baskıyı kaldıracaklarını tahmin ediyorum. çünkü artık bu mızrap bu çuvala sığmaz. Güzel günler göreceğimize olan inancım devam ediyor. Aksi ne münasebet...kronik olarak yönetim giderleri ve lisans ücretlerinde artış beklenebilir. Bunu da şikayet etmek gerekiyor. Bu konuda atılan veya atılacak adımları destekleyeceğim.

Dönemsel olarak + 50 milyon lira kar beklentim var. Bu da bizi 3-5 tl arası bir yere getirir zaten...yatırım tavsiyesi değildir....

''şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez''....katolik nikahlı entrika....
    birkeresinde 2 den 8 kadar çıktığında o şişman kadını sahnede görmüştüm neden olmasın ama o zaman tire mondi değildi

3.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Şişman Kadın Bu Hafta Sahneye Çıkar mı?

Tire Mondi haber paylaşımda oldukça ketum. Son kozunu da Cuma günü oynadı. Aksine Genel Kurulda bir karar çıkabilir. Çıkmazsa da önemli değil. Önemli olan sürdürülebilir karlılıktır. Bunu 2019 1. çeyrek sonuçları ile öğreneceğiz. Çok az kaldı. Bu hafta agresif hareketler olabilir. Muhtemelen pozisyonlar alınacaktır. Stoklardan yapılan satışlar tatmin edici olduysa muhtemelen beklenenden fazla karlılık ile karşımıza çıkacaktır.

Tahta yapıcı veya spek adı her neyse artık bu seviyelerden hisse edinemeyeceğini anlamış olmalıdır. Bunun için baskıyı kaldıracaklarını tahmin ediyorum. Çünkü artık bu mızrap bu çuvala sığmaz. Güzel günler göreceğimize olan inancım devam ediyor. Aksi ne münasebet...Kronik olarak yönetim giderleri ve lisans ücretlerinde artış beklenebilir. Bunu da şikayet etmek gerekiyor. Bu konuda atılan veya atılacak adımları destekleyeceğim.

Dönemsel olarak + 50 Milyon Lira kar beklentim var. Bu da bizi 3-5 TL arası bir yere getirir zaten...Yatırım tavsiyesi değildir....

''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''....Katolik Nikahlı Entrika....
    Son 3 yıl ilk çeyrek kârlılık rakamlarımız :
    -0.8 milyon, + 4.2 milyon ve + 11.6 milyon
    Bu çeyrekte daralan iç piyasaya rağmen kârlılık odaklı çalışan şirketimizin 15 milyon ve üstü kâr getirmesi beni fazlasıyla memnun eder.Genelde yılın 3. ve 4.çeyreği kârlılık yüzdemiz artıyor.İlk çeyrekler çok parlak olmuyor.Bizim için asıl önemli olan şirketimizin zarar ziyanı bırakıp son 2 yılla birlikte yüzdesel olarak katlayarak gitmesi ve kârlı bir şirket olarak anılmaya başlaması.Sizlere de tavsiyem ayaklarınız yere bassın.

4.  Alıntı Originally Posted by mtk2612 Yazıyı Oku
    Son 3 yıl ilk çeyrek kârlılık rakamlarımız :
    -0.8 milyon, + 4.2 milyon ve + 11.6 milyon
    Bu çeyrekte daralan iç piyasaya rağmen kârlılık odaklı çalışan şirketimizin 15 milyon ve üstü kâr getirmesi beni fazlasıyla memnun eder.Genelde yılın 3. ve 4.çeyreği kârlılık yüzdemiz artıyor.İlk çeyrekler çok parlak olmuyor.Bizim için asıl önemli olan şirketimizin zarar ziyanı bırakıp son 2 yılla birlikte yüzdesel olarak katlayarak gitmesi ve kârlı bir şirket olarak anılmaya başlaması.Sizlere de tavsiyem ayaklarınız yere bassın.
    Sen fıkrayı okumadın galiba..."Sende de"

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 22/466 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •