Sayfa 297/466 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Beklenti önce eksi açıp sonra artıya geçeceği yönünde idi. Bizimki gene beklentilerin tersine önce artı açıp sonra eksi kapattı. Bu hissede spek tamamen yatırımcının üstüne oynuyor. Adamların diğer hisseler ve piyasa çokta umurlarında değil, zaten hissleri %80 nin üzerinde toplamışlar, kalanlarıda ucuza toplamak istiyorlar ve hiç aceleleri yok..

2. Cumhuriyet imizin 96 yılı kutlu olsun,sahip çıkalım, yeni nesillerimize önemini kavratalım,hele şu dönemde daha önemli

3. Piyasada bedavaya çok değerli hisselerin olduğu bir dönemde, 100 milyon kar açıklayarak benim gibi birçok ky yi mallandıran, sonra terse yatıran Tire..Hergün gözümüzün önünde bedavaya alamadığımız hisselerin yükselişini izleterek bize işkence ediyor.. Anlaşılan sıra buna birgün gelecek ama o zaman bu piyasada ucuz hisse kalacak mı bundan emin değilim..Tire sadece paramızı eritmiyor aynı zamanda paramızı bloke ederek piyasa fırsatlarından mahrum ediyor. Yazıklar olsun kan emiciler..

4. Herkese geçmiş olsun..
    Yine yeniden hep olduğu gibi verdiler elimize..
    Allah sabır versin başka bişe diyemiyorum..
    Yanliz hisseyi böyle ayaklar altına alırken bari bu seferlik için yönetim giderleri azalsaydı. En azından bununla avunurduk. Gerçekten haram olsun bizim alın terinden kazandıklarıniza..
    Ytd....

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mures Yazıyı Oku
    Piyasada bedavaya çok değerli hisselerin olduğu bir dönemde, 100 milyon kar açıklayarak benim gibi birçok ky yi mallandıran, sonra terse yatıran Tire..Hergün gözümüzün önünde bedavaya alamadığımız hisselerin yükselişini izleterek bize işkence ediyor.. Anlaşılan sıra buna birgün gelecek ama o zaman bu piyasada ucuz hisse kalacak mı bundan emin değilim..Tire sadece paramızı eritmiyor aynı zamanda paramızı bloke ederek piyasa fırsatlarından mahrum ediyor. Yazıklar olsun kan emiciler..
    Çok doğru söylediniz tebrikler ne desek azdır bu puştlara....������

6.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Neden düşsün ki bu dönem zarar azaldı...Teorik olarak dönem bazlı karlı...Bu gün 1.70 üzeri inşallah....

Yatırım Tavsiyesi Değildir

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En kötü 1.48-1.49 takip edin. ytd.!!!

Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    En kötü 1.48-1.49 takip edin. ytd.!!!
    Oralara kesinlikle gelmiyecek bence 1.65 1.71 1.80 1.93 en kısa zamanda olacağı yerdir...çarşamba 1.65 1.69 arası olabilir perşembe ise 1.71 üstü düşünüyorum bakalım olacakmı....

Asla ytd...herkes kendinden sorumludur...!!!!!

Unutulmasınki bu şirket bebek şirkettir ve elini kolunu bağlamışlardır ne yürüyebiliyor ne adım atabilir ne bir şey yapabilir...,mondi bunu bilerek yapıyor sorun budur ve örtülü para kaçırma başka sorun yoktur...!!!

Ytd...!!!

Sayfa 297/466 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •