Sayfa 363/466 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    2.23 çok ciddi drenç geçilirse 2.55 e kadar önü boş.hatta boşluk 2ç.58 gap kapanır.y.t.d.
    2.23 hala ciddi yer ..deneme 2 ...y.t.d.

Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    2.23 hala ciddi yer ..deneme 2 ...y.t.d.
    Sayın çulsuz 2.31 2.36 bu ilk dirençler...yanlış 2,36 37 ler direnç şuan..;)

3. Maşallah hocam üfledigin kanatlaniyor
     Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Tam istediğim gibi hareket başladı kemerleri sıkın....;)
    CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Ay nasıl başlarsa öyle gider...Herkesin gönlündeki hedefe uygun güzel bir ay başlangıcı olsun...Bol kazançlar...
    Güzel bir başlangıç oldu değil mi? Bereket versin...

Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku

Gözümüz yok Abi bizden alanlar da kazansın. Bekliyorum, o kedi buraya geleceeeeeek. NOKTA.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku

Sana Galatasaray Fenerbahçe al dediydim Fener yaklaşık %150 yaptı Galatasarayyaklaşık %40 yaptı....,;)

Bizimkiside yarın tavanı zorlar inişli çıkışlı savaş bekliyorum....herhangi bir şekilde birdaha ceza almaz umarım...;)

Bugünki hareket tuttu yarında çok işlem hacmi olacak çok büyük fırsatlar olacak inşallah herkes umduğunu bulur...;)
    Benim tahminim 2,36 geçilmesi tavan olsa tabiki güzel fakat ben zirveleri kıra kıra gitmesini istiyorum...

Asla yatırım değildir salladım farzedin...!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Sana Galatasaray Fenerbahçe al dediydim Fener yaklaşık %150 yaptı Galatasarayyaklaşık %40 yaptı....,;)

Bizimkiside yarın tavanı zorlar inişli çıkışlı savaş bekliyorum....herhangi bir şekilde birdaha ceza almaz umarım...;)

Bugünki hareket tuttu yarında çok işlem hacmi olacak çok büyük fırsatlar olacak inşallah herkes umduğunu bulur...;)
    Benim tahminim 2,36 geçilmesi tavan olsa tabiki güzel fakat ben zirveleri kıra kıra gitmesini istiyorum...

Asla yatırım değildir salladım farzedin...!!!!
    Sevgili Texas,
    Şu aşamada artık fiyat belirtmeyeceğim. Bu ay ki hedefim önceki yazılarımda var. Hisseye yeni girmek isteyen veya satmak isteyenler olabilir. Etkilemek istemiyorum.

Oymak beyi son dakikaya kadar sabırla tahtayı belli bir dengede tuttu...Şu an şirket değeri halen çok düşük...Sabırla şirketin sürdürülebilir kar açıklaması ve değerini bulmasını bekleyen yatırımcılardan olacağım. Tabii ki birileri sabırsızlıkla belirlediğim hedefe getirirse benim ''Katolik Nikahı'' imam nikahına döner. ''Boş ol''; ''Boş ol'', ''Boş ol''

Endeks hisselerim belirlediğim hedeflerin yaklaşık %10 üstüne çıktı ve çok keyif aldım. Ne güzel ben sattım ve alanlarda şu an karlı...

Yarın bence ilginç bir gün bizi bekliyor gibi ''Oymak beyi'' genelde terse yatırmakla mahir...Dikkatli olmakta fayda var. Davul zurna ile prim yapmayacağı bence kesin...

Unutmamak lazım ki, ''Borsada birileri kaybederken birileri kazanır''

Entrika, ''Katolik Nikahına Devam Ediyor'' ; ''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Sevgili Texas,
    Şu aşamada artık fiyat belirtmeyeceğim. Bu ay ki hedefim önceki yazılarımda var. Hisseye yeni girmek isteyen veya satmak isteyenler olabilir. Etkilemek istemiyorum.

Oymak beyi son dakikaya kadar sabırla tahtayı belli bir dengede tuttu...Şu an şirket değeri halen çok düşük...Sabırla şirketin sürdürülebilir kar açıklaması ve değerini bulmasını bekleyen yatırımcılardan olacağım. Tabii ki birileri sabırsızlıkla belirlediğim hedefe getirirse benim ''Katolik Nikahı'' imam nikahına döner. ''Boş ol''; ''Boş ol'', ''Boş ol''

Endeks hisselerim belirlediğim hedeflerin yaklaşık %10 üstüne çıktı ve çok keyif aldım. Ne güzel ben sattım ve alanlarda şu an karlı...

Yarın bence ilginç bir gün bizi bekliyor gibi ''Oymak beyi'' genelde terse yatırmakla mahir...Dikkatli olmakta fayda var. Davul zurna ile prim yapmayacağı bence kesin...

Unutmamak lazım ki, ''Borsada birileri kaybederken birileri kazanır''

Entrika, ''Katolik Nikahına Devam Ediyor'' ; ''Şişman Kadın Sahneye Çıkmadan Opera Bitmez''
    Bende fiyat belirlemiyorum babacığım sadece o direncin üstünde kapatması bile iyi olur dedim...
    Benim ne katolik nikah hedefim var nede imam nikahı benim ilk hedefim zararımı çıkartmak olacak sonrasına bakarız...benim maliyetimi biliyorsun Az çok hedef fiyatımda biliyorsun sormuştun ilk etap orayı geçmesi ondan sonra benim için önü açılır....
    Umarım herkes umduğundan fazlasını kazanır,babacığım dediğiniz gibi borsada kazanmak için birilerininde kaybetmesi gerek...
    Bizler sadece tahmin ederiz kimseye kesinlikle yatırım tavsiyesi yapmayız....
    Bizim küçük yatırımcı arkadaşlarımız genelde yukardan almayı severler burada bas bas bağırmıştım alınacak yerlerin 1.40 1.50 1.60 1.70 1.80 kaçırılmıyacak fiyatlar olduğunu fakat birileri hep alt fiyatta beklediği için fırsatları kaçırmışlardır....babacığım sanada al demiştim şakayla bu fırsatı kaçırma 500 bini tamamla diye bak şimdi ne fiyatta borsa işte böyle ters birşeydir.....!!!
    Herkese sağlık olsun borsada fırsatlar bitmez umarım her şey gönlünüzce olur inşallah....!!!!

Siz siz olun borsada kimseyi suçlamayın sadece kendi kararınızı, Son kararınızı kendiniz verin yatırımcı brokırlardanda yardım alın fakat son kararınızı gene kendiniz verin....!!!!! ;)

Saygılar

Sayfa 363/466 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •