Sayfa 368/466 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Son 1 aylık takaslara bakıldığında ise fiyatı yukarı çekmelerine rağmen ne öyle aman aman mal toplayabildikleri nede ky ye mal yükledikleri görünüyor.Yani tahta atıl durumda , günlük çorbacılar dıişında tahrtadaki yatırımcı bilinçli ve ne yaparsan yap ne alırım ne satarım mantığında hareket ediyor.Tahtadaki sert yukarı ve ardından sert aşağı fiyat hareketleride bana göre bu yüzden.Bu spek ve avaneleri şu anda onun sıkıntısını yaşıyorlar kanaatindeyim .Kendi görüşüm olup kimseyi yanıltma yada yöneltme amaçlı değildir ,yatırım tavsiyesi hiç değildir.

2. Kısaca son yükselişte uyguladıkları taktik bana göre belirli dönemlerde firmaların fırsat çadırı adı altında uyguladıkları taktiğin tam tersi.Bu çadır olayında zaten 3 - 4 misli karla sattıkları bir pırlanta yada elmas yüzüğün fiyatını % 50 indirerek gene süper para kazanıyorlar.Bunlarda bunun tam tersini yapıyor.Zaten senelerdir 3 te 4 te biri fiyatına oyaladıkları senedi % 50 prim yaptırıp hala bedavaya getirme derdindeler.Asla Y.T.D.Kişisel görüşümdür.Herkes düşüncesinde özgürdür herkese iyi geceler.

3. spek gerçekten bizi hiç üzmeden 1.40 lardan 2.40 lara tahtayı çok güzel getirdi.buradada çok iyi duruyor.2.26 aşağı kırılmadıkça artık sorun olacağını düşünmüyorum.belki biraz buralarda dinlenebilir ama sonra hareete dkevam eder düşüncesindeyim..y.t.d.

Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    spek gerçekten bizi hiç üzmeden 1.40 lardan 2.40 lara tahtayı çok güzel getirdi.buradada çok iyi duruyor.2.26 aşağı kırılmadıkça artık sorun olacağını düşünmüyorum.belki biraz buralarda dinlenebilir ama sonra hareete dkevam eder düşüncesindeyim..y.t.d.
    Dinlenme falan yok hararet devam ediyor...çünkü hissede savaş var reklamcılar tahtacılar mezarcılar küçük yatırımcılar büyük yatırımcılar kim kime geçiririz ve gömeriz diye uğraşıyor işlem hacminden belli değilmi....durmak yok nezamanki 1 2 3milyon hacime düşerse ozaman dinlenme olur derim bakalım bunun galibi kim olacak kimler kazanacak....ben olaya biraz böyle bakıyorum....;)

Asla yatırım tavsiyesi değildir,sadece salladım diye düşünebilirsiniz herkes kendinden sorumludur...kesinlikle buradaki yazılara göre yatırım yapmayınız....!!!!!!

5.  Alıntı Originally Posted by hakanna34 Yazıyı Oku
    Tirede böyle bir öngörüde bulunmak oldukça zor.Zira tahtadaki fiyat hareketleri malum.Pislikler gene iş başında.Burada daimi arkadaşlar sürekli sessiz kalalım bu konulara girmeyelim karşı tarafa koz vermeyelim dediği halde ve buda okunabildiği halde daha önce forumda hiç bulunmamış yeni üye arkadaşların fiyat öngörüsü istemesi biraz çelişki oluşturuyor.Acaba diyorum kendi kendime spek yada uzantıları nabız ölçmek amacıyla foruma girip bir araştırmamı yapıyorlar demekten kendimi alamıyorum.Kendi kannatimdir kimseyi yanıltmak istemem senelerdir bedavadan ucuza oyaladıkları kağıdı fiyatı nereye getirirlerse büyük oranda toplayabilecekleri fiyat seviyesi bu çakallar için hayati önemde.saygılar.Y.T.D.
    burada kıdemli olan arkadaşlardan görüş istemiştim. teoriler üretmişsiniz. çelişki yok . 10 k lot aldım spek falan değil. foruma ve borsaya yeni girdim.

Alıntı Originally Posted by denizci33 Yazıyı Oku
    burada kıdemli olan arkadaşlardan görüş istemiştim. teoriler üretmişsiniz. çelişki yok . 10 k lot aldım spek falan değil. foruma ve borsaya yeni girdim.
    Hakan arkadaşı tanıyorum kötü niyetle söylememiştir size...çünkü o kadar reklamcılar var o kadar şirketi algıyla yönetenler var o yüzden böyle düşüncelere kapılmak normal bence sizin de o niyetle sormadığınızda belli oluyor.... Borsaya yeni girdiyseniz dikkat edin derim çünkü yaptığınız konuştunuğunuz şeyler belli oradaki yazılara göre düşüncelere göre yatırım yaparsanız ilk etapta kaybedersiniz ilk önce Brokırınızdan yardım alın Yani söylenenler doğru olmayabilir çok algı var reklam çok Kurtlar akbabalar var para kar zarar olan yerde herşey olur....o yüzden kendinize bir fiyat Biçin ona göre satarsınız siz bilirsiniz beklerseniz de siz bilirsiniz önemli olan kendi kararlarımızı verebilmeniz öbür türlü başkalarından bir şey duyupta yaparsanız sonra suçlamalar başlar keşkeler başlar umarım anlatabilmişimdir... Hayatınızda başarılar bol kazançlar dilerim umarım beni anlamışsınızdır...!!!!
    saygılar....,

7.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Dinlenme falan yok hararet devam ediyor...çünkü hissede savaş var reklamcılar tahtacılar mezarcılar küçük yatırımcılar büyük yatırımcılar kim kime geçiririz ve gömeriz diye uğraşıyor işlem hacminden belli değilmi....durmak yok nezamanki 1 2 3milyon hacime düşerse ozaman dinlenme olur derim bakalım bunun galibi kim olacak kimler kazanacak....ben olaya biraz böyle bakıyorum....;)

Asla yatırım tavsiyesi değildir,sadece salladım diye düşünebilirsiniz herkes kendinden sorumludur...kesinlikle buradaki yazılara göre yatırım yapmayınız....!!!!!!
    2.26 nın altına gelmesinde artık neyaparsa yapsın...y.t.d.

8. VANGD. için abilerden yardım yine faka bastım galiba. Bilgisi olan varmı.

Arkadaşlar bu çağrı fiyatı ne demektir hisselerimizi elimizden mi almak istiyorlar bu fiyata yada 1.55 den alıp parayı hesabamı yatırırlar. satmazsak yada vermezsek ne olur. bilen arkadaşların fikileri nedir. doğru olan nedir. elimde 2600 lot var.

yatırım tavsiyesi anlamı değil sadece bilgi almaktır amacım.

Sayfa 368/466 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •