Sayfa 351/466 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Getirin 2.05'den alırım demek yatırımcısı ile dalga geçmek demektir. %54'lik kısmı alırken neredeyse hisse başına 1 USD öderken şimdi 1/3 fiyatına alırım demek haksızlıktır. Adil olsun şirket değerlemesi yapsın...

2008 Yılından beri şirket modernize oldu yatırımlar yapıldı...Bunun hiç yansıması olmayacak mı?

İstedikleri gibi olmadı ise satsınlar madem bu değerden....Ben 2.5 TL hisse başı veriyorum....Buyursun getirsin hisselerini...Diyecek bir çok yatırımcı vardır...
    Tabiki haksızlıktır....Benim demek istediğim babacığım Bu tahtacılar ölücüler bedavaya iş yapmıyorlar sonuçta buna mal topluyorlar değil mi 1.35 1,51 1,65 1,80 2 tl civarı her ne fiyattansa buna mal toplamıyorlar mı yani siz aşağılardan toplayın karınızı yapın ben sizden alırım demiştir o yüzden dedim....!!!!

Tabii ki haksızlık mondi hatırladığım kadarıyla yollar önce 1.09 dan ve üstü fiyatta çok mal topladı hatırlayanlar bilir.... Gene aynı senaryo devam ediyor onlar direk tahtadan mal almıyor ki onların uşaklarından mali virmanlanıyor ya da satın alınıyor Ve böyle devam ediyor yıllarca.....!!!

Asla yatırım değildir.....!!!!!

2. KOPUŞ GAP
    Daha öncede belirttiğim gibi tüm özelliklerini sağlıyor. Bu tahtada Açığa Satış yapan varsa ki var oldukça sıkıntılı günler geçirebilirler...Pazartesi seans açıldığında 2.35 veya 2.50 tavana kitler ve satıcısız yaparsa ertesi gün etkisi ile kısa sürede 3.00 görülebilir.

Bunu bir haberle yapmaları bence mümkündür. Kapatılan üretim hattının yeniden açılması bir nebze ama blok hisse satışı görüşmeleri gibi bir haber çıkarsa o zaman açık yapanlar nereden pozisyon kapatırlar tahmin bile edemiyorum.

Biraz ekrandan uzak kalmak bu dönem en iyisi ve tatil bunun için iyi fırsat oldu...

Neyse ki fırsat buldukça telefondan takip edip bu heyecanı yaşarım...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Çok teşekkürler Texas, öncelikle işlerin durumunun netleşmesi lazım. Benim arkadaşlar yardımcı olurlar. Çok sağol...Gelirsem yazarım...

Hisse için artık puromu yakar kahvemi yudumlar gün içinde izlerim...Hedefime daha var...Kısmet olur mu? Olur inşallah...Olmazsa canım sağolsun...

Ama artık bir yıl bekletmez sanıyorum...Muhtemelen 2020 Yılı 6 aylıkta hedefime ulaşırım...

2020 Yılı karlı geçer...
    ilk 3 aylık kar gelir...
    6 aylık kar olağanüstü gelir.... Düşün bir hisse fiyatı ne olur? Başarı için hayal kurmak gerekir...

...Yatırım Tavsiyesi Değildir...
    No problem babacığım.... Dediğim gibi gelirsen müsait olduğumda mutlak seni görmek isterim senin pasaport yeşil sanırsam.... Yoksa vize alman gerekecek...?? ;)

2,14 açtı bakalım devre kaçta kesecek...;)

5. 2.23 çok ciddi drenç geçilirse 2.55 e kadar önü boş.hatta boşluk 2ç.58 gap kapanır.y.t.d.

2.31 devre

2.32 oldu devre kaçta

2,35 Devre kesti hayırlı olsun herkese..

Sayfa 351/466 İlkİlk ... 251301341349350351352353361401451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •