Sayfa 254/466 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. İsterse cehennemin dibine düşsün her ay 2 3 bin alıyorum cuma portföye baktım 111k olmuş bu gidişle seneye 150 k olur adamlara haksızlık etmiyelim mal vermede çok comertler ya patlatacaklar elimizde yada lot manyağı olacaz 2 3 yıla.

2. CİMER e şikayet edelim
    Herkes şikayet ederse, Türkiye duyar

3. Ben bu şikayet hadisesinden bur sonuç çıkacağına pek inanmıyorum. Nasıl ülkelerde derin devlet var ise Türkiyedede derin SPK var olduğuna inanıyorum o yüzden minareyi çalan kompetanlar çoktan kılıfını hazırlamıştır.

4. Yeterki canı istesin geçen sene nasıl 1.70 lerden 2.70 lere çıkardıysa isterse bu seviyelerden 3 lere çıkarır yeterki istesin şeref yoksunu

Şikayet edecek olan insanlarında umudunu kırmayalım..birşey çıkmaz gibi laflarla...bunun faydası olur zararı olmaz deyip herkes yetkililere başvurmalıdır....!!!!!!

6. Bn sattm sonunda dayanamadm okulun harcı var yatırmasam atılcaktm yurt odasi icinde para istiolar o kadar zararla sattmki moralm cok bozuk yuzde20 zarar ettirdi bna it oglu it ben ogrencym ne istedinz lan benden kopek tire spekleri!!! Burnunuzdn gelsn lanet olsn size. Bn bi daa da borsaya bulasmam hepinize bol sans

7.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Şikayet edecek olan insanlarında umudunu kırmayalım..birşey çıkmaz gibi laflarla...bunun faydası olur zararı olmaz deyip herkes yetkililere başvurmalıdır....!!!!!!

yine söylüyorum sosyal medya da paylaşim cok etkili olur özellikle facebook , instagram , bir arkadas yazsin hesabını da söylesin paylaşalim ...etkisini göreceksiniz ...

8. 13 yıldır temettü veremiyor para kazanamıyorsan burada işin ne.go home.bunlara teşvik verenlerde gitmeli....y.t.d.

Sayfa 254/466 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •