Sayfa 401/466 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Viking kağıt çıkıyor Viking'i alma durumumu var tirenin
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

2.  Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    kardeş son hedefe kadar gider mi?
    ama çok korku tünellerinden geçiriyor.
    Bunu bilmenin imkanı yok onun içindir ki borsada tüm birikimin bir kağıda yapılmaz. Bir kağıtta satış hedefi parçalara bölünerek yapılması öncelikle sermayenin alınması ve karla devam edilmesi ideal durumdur. Şükür ki bu durumu yaşıyorum. Bundan sonrası şan ve şöhret amaçlı benim için...

Yakında Entrika gene başka bir hissede haksızlığa ve hukuksuzluğa karşı duracak...Tahtaya savaş açacak...''Siz karışmayın sadece izleyin''
    ...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

3. isteseler bir anda çıkarıyorlar demin artıya bile geçtiydi
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

Çok söylendi iki haneli rakam diye 10 tl psikolojik direnç şekline dönüştü sanki.Perşembe günü bütün kılıçlar çekilmeye başlanır, volatil heyecanlı seanslar bizi bekliyor.Entrika da adı gibi değil akıllı adam , izlemeye devam kendisini..

5.  Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku
    Bunu bilmenin imkanı yok onun içindir ki borsada tüm birikimin bir kağıda yapılmaz. Bir kağıtta satış hedefi parçalara bölünerek yapılması öncelikle sermayenin alınması ve karla devam edilmesi ideal durumdur. Şükür ki bu durumu yaşıyorum. Bundan sonrası şan ve şöhret amaçlı benim için...

Yakında Entrika gene başka bir hissede haksızlığa ve hukuksuzluğa karşı duracak...Tahtaya savaş açacak...''Siz karışmayın sadece izleyin''
    O hissede verilecek mucadelede omuz vermeye haziriz kardes...

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Entrika Yazıyı Oku

Bende seninle sonuna kadar varım Yücel abim benim...
    😉😊☺

7.  Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    silkeledi ama ne olurki yinede iyi toparladı ne olur acaba buradakiler hep satmış galiba
    Mal verdi silkelemedi
    Yatırım tavsiyesi değildir

8.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    Bende seninle sonuna kadar varım Yücel abim benim...
    ����☺
    Yücel abi kim ya?

Sayfa 401/466 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •