Sayfa 150/200 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1. Günlük TL görünüm...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. bu ana pazara çıkmıyormu arkadaşlar..

4. Rıza istesin çıkar ama istemiyor halinden memnun.

5.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bu ana pazara çıkmıyormu arkadaşlar..
    Bir üst pazara çıkmak için; sermayesini düzeltip,karlılık durumunu düzenli hale getirmeli. Biliyormusunuz bimem sermayesinin % 50 sini zarar nedeniyle kaybetmiş bir şirket.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

6.  Alıntı Originally Posted by kagan_44 Yazıyı Oku
    Rıza istesin çıkar ama istemiyor halinden memnun.
    Halka açık şirketler, istemekle çıkmıyor .Bunu yapmak için para lazım. Rıza şirketleri halka açarak şirketin değerini artırmak istemiştir. Bu yüzdende Bu şirketi %99.52 halka açmış.Rıza şimdi neden bu şirketi yukarı taşımalı?, varmı hikaye Şirket fizibil değil. Geçmiş dönem zararları sermayenin yarısından fazla. şimdi Rıza fizibil olmayan şirketi neden yukarı götürüp, herkese para dağıtmnası lazım. Ben olsam yapmam. Elimde param olsa karlılığı en iyi şirkete yatırım yapıp paramı artırırdım. ytd

7. Bu kağıtta para kazanmak için çok Çakal takılmak gerekiyor. Kulaklarını dış etkenlere kapatıp, dip denecek yerden alıp ( örneğin dünkü 1.11 noktası) alıp, plan çerçevesinde % 10 kar marjı gördümü satmak lazım. eğer sağa sola kulak kapartırsan Bu kağıtta delikli kuruş kazanamazsın. düşerkende aldırmaz, daha aşağılarda nokra çizerler, ALAMAZSIN. yukarı belli bir noktaya geldimi satamazsın NİBAS GİBİ 90.00 OLACAK DERLER. Sende elinde hisse ile asansör gibi aşağı yukarı yapar durusun. sonra şikayet edelim Rıza şirketi çıkarıp bize para dağıtmıyor diye. Bu söylemde çok komik. SPK HİÇ BİR ŞİRKETİN SERBEST PİYASA HAREKETİNE KARIŞMAZ.YTD

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 150/200 İlkİlk ... 50100140148149150151152160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •