Sayfa 30/200 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 233 - 240 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

1.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    bedeli olmsaı icin hisenin degerinin 1 lira üzeri olması gerekmiyormu hiseyi ozaman 1 liranın üzerine atacak
    Eş zamanlı sermaye artırım yapıyor, yanı şöyle aynı anda sermayeyi azaltıp fiyatı yukarı çekiyor. O vakit 1.00 tından SERMAYE artırım yapabiliyor. Spk izin vermez demeyim şirketin iki ikazı var ,sermaye artırım yapmazsa şirket batakta. Ya batacak ya SERMAYE artıracak .Daha önce ışıklar anbalajda örneği var. Yani Rıza daha önce aynı yolla SERMAYE artırım yaptı. Ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. yani kol bacak bırakıp satıp cıkalımı ozoman

3. bidaha ben ben ********ler para bulup yatırmam bedeliye girmem

4.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    yani kol bacak bırakıp satıp cıkalımı ozoman
    Ona ben karar veremem,bildiğim bu şirket öyle yada böyle sermaye artırımına gidiyor. Şirketin piyasada 400 mılyon civarinda lotu oldu, bu kadar lotu yukarı taşıma güçleri varsa, 1.00 tl üzerinde sermaye artırım olur, yoksa bu şirket bir şekilde sermaye artırım yapacak. Inşallah 1.00 tlden artırım olur.ytd

5. teşekürler sagolun

6. Investing sayfasında birileri saçma saçma şeyler yazıyor. Ben sermaya artırımına hazırlık yapıyorlar diyorum. Biri diyorki olmaz, bir digeri burada YOK, cemas ta var diyor. Bir diğeri spk uyarı 0.40 altına salamazlar diyor. Böyle cahil ve boş konuşan şirkette herşey olur. Spk uyardı sermaye kaybın %40 altına düştü diyor .bunu 0.40 altına düşüremez diye anlıyor. Spk serbest piyasa hareketlerine karışmaz.0.40 altına da üstüne de karışmaz.ieyho SERMAYE artırım hazırlıkları yapıyor. Ya 1.00 telden yada altından. Bekleyin görün ytd

7. benim anlamadıgım iheva sermaye artırımına gitti 035 kagıdı taoplamya baasladı kagıd 085 geldiginde senetin yüzde 75 toplmastı satmaye artıracagını kapa bilidrdi bu kagıdı toploycagına 80 milyon lot satıyor bu nası iş

8. [QUOTE=matkap;3886888]benim anlamadıgım iheva sermaye artırımına gitti 035 kagıdı taoplamya baasladı kagıd 085 geldiginde senetin yüzde 75 toplmastı satmaye artıracagını kapa bilidrdi bu kagıdı toploycagına 80 milyon lot satıyor bu nası iş[/QUOTE
    % 100 sermaye artırımında herkes elindeki lot kadar sermaye koymak durumumda. Konu su ki Rızanın elinde para yok.bu yüzden hisse satıp paraya çeviriyor. Ieyho nün cemas ta %6 ortaklığı var bu para ile hem cemas bedellisine hemde ıeyho bedellisine finanse etmek istiyor olabilir. Ytd

Sayfa 30/200 İlkİlk ... 2028293031324080130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •