Sayfa 451/880 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon
Arama sonucu : 7034 madde; 3,601 - 3,608 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

1. Kapanışta vesteli baya aldılar sabah vesbe de hizli başlaya bilir sabah ola hayrola

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

vesbe nin tekniği indikatörlerin şişkinlik düzeyi vestl den daha iyi ama vesbe vestle kuruk olunca teknik işlemez vestl de RSİ 92 dikkat etmek gerek
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3. Analiz- BIST'te Yabancı İşlemleri (Halk Yatırım)

Borsa İstanbul'da ağırlıklı olarak yabancı kurumsal yatırımcı işlemlerine aracılık
    eden kurumlardan derlediğimiz verilere göre 27 Şubat tarihinde bu kurumlar toplam
    819 milyon TL alım, 831 milyon TL satım ile ''net 13 milyon TL satış'' gerçekleştirdi.
    Hacim ve kademelere göre alım tarafında VESBE, ALARK, DGKLB dikkat
    çekerken en çok satılan hisselerde ise SOKM, ULUSE, TKFEN, CIMSA, BRISA, TAVHL,
    TUPRS öne çıkıyor.
    Haftalık kümülatif para girişi "net 434 milyon TL'' olurken, son bir aylık kümülatif
    rakamlarda ise "net 1007 milyon TL'' para girişi görülüyor.

Raporun Tamamı:
    https://www.halkyatirim.com.tr/Uploa..._092317712.pdf

4. Hissede vestl ile birleşme yada bölünme olabilirmi arkadaşlar fikri olan varmı. iki hisse yukarı hareket etmesinin altında birleşme olabilirmi acaba

5.  Alıntı Originally Posted by meteor053 Yazıyı Oku
    Hissede vestl ile birleşme yada bölünme olabilirmi arkadaşlar fikri olan varmı. iki hisse yukarı hareket etmesinin altında birleşme olabilirmi acaba
    Birleşme bölünme değilde satış dedikoduları var.

6.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Birleşme bölünme değilde satış dedikoduları var.
    O satış olursa buralar bayram yeri olur. Ama benim beklentim sanki bölünme olacak

7. [QUOTE=meteor053;3212350]O satış olursa buralar bayram yeri olur. Ama benim beklentim sanki bölünme olacak[/
    Temel’e bakalim ,, fk Halen 5 Lerde ... Gerisi teferuat . Satis yada bokunme fk yi ilginc yerlere Cekrse kremasi olur

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by meteor053 Yazıyı Oku
    O satış olursa buralar bayram yeri olur. Ama benim beklentim sanki bölünme olacak
    Bölünme nasıl olacak. Hiç karşılaşmadım daha önce.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 451/880 İlkİlk ... 351401441449450451452453461501551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •