Sayfa 870/880 İlkİlk ... 370770820860868869870871872 ... SonSon
Arama sonucu : 7033 madde; 6,953 - 6,960 arası.

Konu: VESBE - Vestel Beyaz Eşya

Bugünkü yükseliş fake değilse 20 civarlarında kalıcılık sağlamıştır yarında yükselişin devamı mantıklı olandır izleyelim yarını ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Vestel için söyledi Vesbe değil !

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Çok açık şekilde beyaz eşya ve tüketici elektroniğinde dedi, tekrar izleyin isterseniz.

Vesbe son çeyrek açıklandıktan sonra F/K 9,48 den 7,02 düştü PD/DD 1,54 düşüş yaşadı.En kötü hisse başı net 1 TL temettü verme ihtimali yüksek bence açıkladığı son çeyrek karıyla pazartesi ve salıda yükselişe devam edeceğini düşünüyorum salı günü borsa yarım gün bayram olduğu için.Borsada da yükseliş devam edecek gözüküyor pazartesi ve salı ytd.

Diğer rakibi Arçelik F/K 14,59 normalde pazartesi ve salı Vesbe de yükselişin devam etmesi gerekir Cuma günü az %3 yükseliş yaşadı İş cepten baktım haftalık,aylık ve 3 aylık takas iyi durumda izleyelim pazartesi ve salı günlerini ayrıca borsanın ralli döneminde son çeyrek açıklanması şans oldu ytd.

Vesbe de düşüş yaşarsak zorlama düşüş olur aynı XU100 de olduğu gibi ytd.

Pazartesi normal olanı seansı tavan kapatmasıdır Vesbe nin en kötü seansı %5 civarı primli seansı kapatması mantıklı olandır ytd.
    Bakalım beklentim tutacak mı?

Cuma günü Arçelik gerisinde kalması normal değildi Vesbenin geride kalması kabul edilebilir bir durum değil yurt içi satışlar kuvvetli olduğu sürece sıkıntı olmayacaktır yurt içi satışlar yurt dışı avrupa satışlarını dengeleyecektir elbette bir gün yurt dışında satış rekorları kırılacaktır zamanını bilemem hissede olurum olmam bilmiyorum tahminim 5 yıl sonra hisse fiyatı performansının üst seviyede olacağıdır ana nokta yurt dışı yeni pazarların bulunması borçluluğun sıfıra indirilmesi hatta kasada para birikmesi Vesbe hissesinde hedef olmalıdır gerekirse 2 yıl temettü vermemesi hissenin geleceği için olumlu olacaktır ytd.
    Aklıma gelenler bunlar Vestel Beyaz Eşyayla ilgili sonuç olarak beğendiğim hisse.

Alıntı Originally Posted by KADRAJ Yazıyı Oku
    1.6 milyar civarı zaten kendi esas faaliyet karı oluşur. Hisse kendine 40 TL civarı bi hedef belirler yürür.

Fakat Vesbe'yi doğru anlamak lazım. Yıllardır biliyoruz. Tarzı hicbir zaman tavan tavan gitmek olmamıştır. En son 2014 hareketi böyleydi. Üzerinden yıllar geçmiş ve unutulmuş hareketler bunlar. Vesbe daha çok %2 %4 arası günlük yukarı hareketlerle ilerler. Adım adım istikrarlı gider. En sonunda da hedefine ulaşır. Haftalar alır bu süreç. En son 10'dan 18'e hareketini de böyle yapmadı mı bir kaç ay önce. 2019'daki 11'den 21 hareketi de böyledi 2021'deki 30'dan 64'e giderken ki hareketi de.

Yani arkadaşlar her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Bu da Vesbe'mizin yiyişi.
    Sn Kadraj tavan dediğiniz nedir yüksek enflasyon ortamında çize çize götürürler sadece 3 ayda %100 primi yapar çekilir kenara Vestel Beyaz Eşyada yapabilir diğer hisseler yapabiliyorsa Vesbe de hayli hayli yapar ytd.

Sayfa 870/880 İlkİlk ... 370770820860868869870871872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •