Sayfa 377/460 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

1. Her hisse satis yer yil icinde iner cikar yapi kredide 4 gorduyse gene gorur zaman gerektirebilir tabi ama 3 ustu makiyeti olanlarin hepsi zararla satmaz ben yukselwcene inaniyorum 3.15 maliyetten hala bekliyorum bekliyecem elinde zorunda cikacak

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. sirketin bilançosunda artık Rıvada yok. koc grubu RIVAYI okos pokos yaparak kendine kaçırdı. SPK uyuyor. Sıkayet edende yoktur.

Bu duruma Galip ağada dur diyemedi!!!

Uzak durun 1,05 TL olur Batarsınız, kacınnn. galip ağada bize çakarak kacıyor.

Gedik-marbas-Invest-A1 kapital ve Tera bunların hepsi metro yani Galip ağa oluyor.

Bunların hepsi bir olup, garibana çakarak kaçıyorlar. uzak durun çok uzak

3.  Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    sirketin bilançosunda artık Rıvada yok. koc grubu RIVAYI okos pokos yaparak kendine kaçırdı. SPK uyuyor. Sıkayet edende yoktur.

Uzak durun 1,05 TL olur Batarsınız, kacınnn. Galıpde kacıyor.

Kactı bıleee
    Ustad spek diye birsey yok o spekülatörler var onlarinda bu hisseye girdiklerini hic sanmiyorum girse inis cikislar bukadar kucuk olmaz olmaz hissede hareketli bi hacim olusur galip e gelince hisseye girse suc girmese suc biz kucuk pesindeyiz millet buyuk para buyuk getiri pesinde bu is bole hissedede forexdede her nede olursa olsun teknik onemli ama herzaman tutacak diye birsey yok hisse
    Hisse dustu diye cikmayacak diye bir durum yok sonucda ciktigi kadae inmeyerek bir ivme kazandi maliyeti 2.7 indirdim ben beklerim acelem yok acelesi olaninda bence bubislerde isi yok sonuc olarak herkez her yaptigi yatirimdam para kazanacak diye birseyde yok hisse iner cikar sirketler batar sabir etmek gerek kesilecek noktayi bilmemek zararina vermek kalan parayi baska hisseye yatirip ordan getiei beklemek daha buyuk risk bence son bilanconun etki yapmasi icin hisseye 2 beklemek gerek 70 milyonluk satisda gayrimenkulu var yanlis bilmiyorsam tanesi 5 milyona denk geliyo buna goren karda olan bir sirket giderleri dahil baska bir yatirim yapmadi surece illaki karda devam eder baska bir yatirim sirketin hissesini tetikler

Hisse isine 1 lot 1000 hisseyken girdim simdi 1 lot bir hisse ozamalar kusuratda yokdu ozamandan buzamana benim edimdim tecrube bu ALLAH hepimizin hakkinda hayirlisini versin bu hafta benim icin iyi bir hafta olacak dusuncesindeyim

4. Gunluk islemeri atabileceknarkadas varmi

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. son bir yılda hep aynı hareketler. üçlü dip yaptı. iyi hacimle üstten millete dağıttı. inşallah yarın yükseliş başlayacak.
    benim beklentimdir. yatırım tavsiyesi değil

6. Mapusun içinde üç ağaç incir
    Elimde kelepçe boynumda zincir
    Zincir sallandıkça her yanım sancır
    Düştüm bir ormana yol belli değil

Mapusun içinde mermerden direk
    Kimimiz onbeşlik kimimiz kürek
    İnsanın zulmüne dayanmaz yürek
    Yatarım yatarım gün belli değil

Mapusun içinde bir ulu çınar
    Kırılsın zincirler, yıkılsın duvar
    Tezikmiş kuş bile yuvaya döner