Sayfa 441/460 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon
Arama sonucu : 3675 madde; 3,521 - 3,528 arası.

Konu: KGYO - Koray Gayrı Menkul YO

Bugün 1.70 direk satıcılı açtı 1.64 e kadar güzel silkeleme yaptı ve tek tusla kağıdı yine 1.70 bandına çekti bu gösteriyor ki hedefe daha var. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

O 1.69 u kırıp 1.70 e baraj kuran arkadaşları bir yakalarsam çok kötü öpücem..

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

3.  Alıntı Originally Posted by productivity Yazıyı Oku
    O 1.69 u kırıp 1.70 e baraj kuran arkadaşları bir yakalarsam çok kötü öpücem..

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yıne buralar sesızlesti kımsecıkler yok 8milyon kar geldı endeks uctu gıttı bu yerınde sayıyor saysın bakalım er yada gec cıkacaksın kaçarın yok

Alıntı Originally Posted by Bumerang006 Yazıyı Oku
    Yıne buralar sesızlesti kımsecıkler yok 8milyon kar geldı endeks uctu gıttı bu yerınde sayıyor saysın bakalım er yada gec cıkacaksın kaçarın yok

Yorum yapılacak hiç bir şey bırakmadılar ki dostum. Hissenin üstüne gulyabani gibi çöktüler, üstüne basıp basıp arada bir ayaklarını çekiyorlar.. Bizede izlemek kaldı.
    Bilmek değil, yapmaktır hayatı değiştiren!

Bazı şirketlerin genel kurul tarihleri :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tavana kadar çizdiler........
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

8.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    Tavana kadar çizdiler........
    Hayatımda aldığım bir hisse hiç bu kadar hızlı çıkmamıştı.almaz diyordum 61 den almış takas atan olursa sevinirim

Sayfa 441/460 İlkİlk ... 341391431439440441442443451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •