Sayfa 15/290 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by Objektif Yazıyı Oku
    @taitam 1 ay dinlenecek.
    Adam direk ismet inönünün esini yunanın koluna taktığını söyleyerek başladı. Herşeyi haketti. Insanlar kendi tarihlerini yazan ülkelerinin kurucularına laf etmesi kadar haince bir şey olamaz.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Erdoğan :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    chp nin kapatılmasını falan öngörebilir.

malum yaş artık kaldırmıyo bahçelinin.

çok önemli diyip piskevüt tarzı birşeyde gelebilir
    demeyin öle devlet beyime ..alayını bitirecek ...yakında teşekkür edeceksiniz kendilerine ...CcC...

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Kilicdarogluna yapilan saldiriya gercekten uzulmustum. Bu tur saldirilara hukuk sistemimizin carpik yapisindan dolayi ibret verici cezalarda verilmiyor.
    milyonlarca insanin lider olarak gordugu kisilere yapilan saldiri ve hakaret etmenin cezasi daha agir olmasi gerekirdi.

Fakat Kilicdarogluda bir tore hatasi yapmistir.
    Cenaze sahibi aile acikca Kilicdarogluna cenazemize gelmeyin demistir. Belkide bu haber Kilicdarogluna ulastirilmamista olabilir.
    O kadar kesin konuşuyorsun ki , ya şehidin babası sensin ya da söylerken oradaydın.

Töre hatası nedir arkadaşım, bizim töremizde cenazeye gelmek isteyen adama gelme denmez . Töre uydurmayın.

6.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    demeyin öle devlet beyime ..alayını bitirecek ...yakında teşekkür edeceksiniz kendilerine ...CcC...
    Deme Reisss, çam dikecek diyosun yani

LDN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    O kadar kesin konuşuyorsun ki , ya şehidin babası sensin ya da söylerken oradaydın.

Töre hatası nedir arkadaşım, bizim töremizde cenazeye gelmek isteyen adama gelme denmez . Töre uydurmayın.
    Allahtan korkusu olmayanlar binlerce hadis uydurmuş

Töre mi uydurmayacak

8.  Alıntı Originally Posted by Whitewalker Yazıyı Oku
    Allahtan korkusu olmayanlar binlerce hadis uydurmuş

Töre mi uydurmayacak
    adamın sözde şehit akrabasına Kelle diyorlar tepki gösteremiyor, geçmiş olsun ziyaretine takıyor..!!

Sayfa 15/290 İlkİlk ... 513141516172565115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •