Sayfa 189/290 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Hakan Alak, AleviTürkleri katliamcıları olan İdris-i Bitlisi'nin torunları PKK/hdp'li Kürtçülere ısındırma gibi MazoSapık girişimlere bir yenisini eklemiş..
    İki hafta önce 63 salonda gösterime giren ve gişede pek parlak sonuç elde edemeyen, yeterince tartışılmayıp yankı yaratmayan filmin beyazperde dışındaki “sunumuna” dair de bir not düşmek gerekirse; Galada Selahattin Demirtaş’ın adının yazılı olduğu boş bir koltuk bırakmak nasıl bir reklam tekniğidir bilemiyorum ama Şeyh Bedreddin’in ruhunun Şeyh Sait’inkine sığdırılamayacağını, birbirlerinin koltuğuna oturtulamayacaklarını gayet net biliyorum. Kısacası, Bedreddin’in güneşinin parlamadığı bir film “Hakikat…” Tunca Arslan - Aydınlık

2. Prof.Dr. Gökhan Çapoğlu, 'Milli Muhalefet Sorunu' tartışma dizimiz için yazdı...
    .......İkinci bir nokta,Türkiye’de seçmenin futbol takımı tutar gibi fanatik parti bağnazlığıdır. Özellikle Atatürk’ün kurduğu CHP’nin 11 Kasım 1938’den beri Atatürk’ten uzaklaştığını, bugün ise siyasal İslamcı artıklarla ve etnik bölücülerle işbirliği yaparak Atatürk’ün kurduğu laik ulus-devleti ortadan kaldırılmasına öncülük ettiğini ve meşruiyet sağladığını görememektedir. https://www.veryansintv.com/turkiyed...ni-savunmaktir
    Çok yaşayasın Çapoğlu.. Gözünün önünde olana bitene tanık olup da "Görmedim duymadım bilmiyorum..." diyen inkarcılardan biri değilmişsin.... Senin dediğini Sözcü'de hergün Atatürk'ü ağzından düşürmeyen Y.Güngör Özden diyemiyor.. YeniCHP'yi işgal eden Hdp'li Dersimli Kemal ve takımı hakkında tek eleştiri yaptığını görmedim daha..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 23-10-2021 saat: 08:07.

3. Kılıçdaroğlu: Başta on yıllardır çözülemeyen Kürt sorunu olmak üzere, tüm toplumsal sorunlarımızı demokrasi temelinde ve TBMM çatısı altında çözeceğiz. https://www.veryansintv.com/kilicdar...rt-sorunu-sozu
    'Kürt sorunu'nun ne olduğunu insanlar sana 10 yıldır inatla soruyor sen de 10 yıldır inatla söylemiyorsun. Eğer sorunu bilmiyorsan olmayan bir şeyi nasıl çözeceksin? Eğer biliyorsan Kozmik sırmıdır ki bu Kürt sorunu, neden saklıyorsun? O sorun "Kürdistan sorunu" olduğu için korkudan saklıyor olmayasın sakın! Sonsuza kadar saklayamayacağını sen de biliyorsun.. Eninde sonunda işkembenden çıkarmak zorunda kalacaksın

4. Bugün her Türk yurttaş karşısındakini sorgulamalı, Türk yurdunun bölünmezliği için ne diyorsun demeli.. PKK/hdp'li/Hizbullahçı/FETÖcü Kürtçüleri lanetlemesini istemeli.. Kürt milliyetçileri Sağcı /Solcu/İlerici/Gerici/Zengin /Yoksul/Ağa/Molla/Şeyh demeden Korucular ve destekçileri dışındaki Kürtleri Kürdistani ittifak olarak birleştirdi. Türklerin yapması gereken de tam budur Siyasetlerini bakmadan tüm Türkleri Türk yurdu için etnik Kürtçülere karşı birleştirmek..

5. MİT'in Irak'ın Kerkük kırsalında düzenlediği operasyonda terör örgütü PKK/KCK'nın sözde yöneticilerinden Taybet Bilen, beraberindeki 2 teröristle etkisiz hale getirildi.
    PKK/hdp'liler kulağınızı açın da dinleyin, diri iken Türk halkının çocuklarına suikast için and içen "Gerilla"larınızın leşleri şimdi gübre olarak insanlığa borçlarını ödemeye başlayacak.. Türk halkının güvenliği için dağlarda kartal gibi kol gezip Türk halkının düşmanlarını fare gibi avlayan JÖH/PÖH'e bin selam..

6. Önünü kestiği genci darbeden şahıs, müdahale eden bekçiyi bıçakladı
    https://aksarayhaber68.com/haber/onu...adi-27231.html
    Ümit Özdağ; Suriyeli sokak çetelerinin terörü devam ediyor. Süleyman Soylu, senin çok sevdiğin ve koruduğun Suriyelilerden birisi bir bekçiyi bıçaklamış. ZAFER Partisi Gelecek, Suriyeliler gidecek....

7. Sen sığınmacıları istemiyoruz dediğinde birisi sana
    "Biz de istemiyoruz, ama önce Suriyelilere çalışma izni vereceğiz yine de sığınmacılar gönül rızalarıyla gitmek isterlerse dışarıdan borç alıp Suriye'de 5 milyonluk şehirler yapacağız sonra davul zurnayla uğurlayacağız.."
    diyorsa o seni süzme enayi yerine koyuyordur hiç kimseyi hiçbir yere uğurlamaya niyeti yoktur..

8. Soylu; PKK'yı tepelediğimiz zaman ABD'yi de tepeliyoruz..
    Akar; Stratejik müttefikimiz, dostumuz ABD.. Türkiye'nin sınırlarını korumakla birlikte NATO'nun da sınırlarını da koruyoruz..
    ABD, Türkiye ve komşularının topraklarında Kürdistan istediğini kanıtladığına göre aynı ülkenin iki bakanı birbirine böyle 180 derece ters yönde hareket edemez.. Önce otursunlar konuşsunlar tek yön seçsinler sonra Türk halkına bildirsinler..

Sayfa 189/290 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •