Sayfa 19/290 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1.  Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Her ırk kendince önemlidir, kutsaldır. Kimsenin ırkını seçme şansı yok maalesef. "Ivır zıvır ırk" tabiri hoş olmamış. Türkiye'den bir ailenin evladı olarak değil de Zimbabwe'de bir ailenin evladı olarak da dünyaya gelebilirdik...
    Her ırk kendi coğrafyasında yaşasın bir zahmet.
    Bugün Türkler kendi yurtlarından avrupaya kaçmak isteyecek kadar bunaldıysa, bunun sebebi ülkeyi istila etmiş ortadoğu zihniyetli soyu karışık tiplerdir.

2.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    CHP'den "Türkiye ittifakı" yorumu: IMF için
    "İttifakla beraber gidelim, ekonomiyi duvara biz toslattık ama sorumluluğu herkese yükleyelim"
    (https://t24.com.tr/haber/chp-den-tur...mf-icin,818630)

Daha dündü sanırım
    Burdan seslenmiştim...
    CHP/Muharrem Erkek beni duymuş ve cevap vermiş bana
    Öncelikle cevabınız için tşkler CHP/Muharrem Erkek...
    Reis bizi aptal yerine koyabileceğini sanıyorsa yanılır...
    Ama (özellikle) CHP ve muhalafet partilerinin yapması gereken sorumlulukdan kaçıyor gibi görünmemek...
    Halka bunu iyi anlatmak...
    Çünkü bunlar medyaları+3-5 liboş/içiboş ile kamuoyunda algı yaratmaya çalışacaklarıdır
    Gördünüz mü "CHP sorumlulukdan kaçıyor,milletini düşünmüyor,milletin derdini çözmek için bize yardımcı olmuyor,tek dertleri karalamak," diye....
    AMAN DİKKAT!!!!
    Sakın ola bu tuzağa düşmeyin,ama kendinizi de çok iyi anlatın...
    İktidarın yapmak isteyeceği siyasetdir
    Ucuz siyesetdir ama siyasetdir...
    İktidar giderken bile her şekilde yerine geleceği yıpratmak ister/isteyecektir...

saygılar/başarılar
    Hisse.Net de "Bugün ne yazacak/gene hangi ktirik konulara değinecek acaba Sn Tengri Han ? diye çok takipçim olduğunu biliyordum ama siyasiler arasında bu kadar takipçim oldğunu bilmiyordum işin doğrusu
    Daha dün burdan (özellikle) CHP ve/veya muhalafet yöneticilerine "Millet İttifakı" türünden tuzaklara düşmeyin diye...
    Önce CHP Çanakakkale milletevekili Muharrem Erkek cevap verdi çağrıma şimde de Muharrem İnce
    Muharrem ler beni seviyor ve ciddiye alıyor demek ki...

Muharrem İnce , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye ittifakı' önerisini eleştirdi. İnce, ittifakı ucuz bir politik manevra olarak tanımladı.
    Bu öneri Erdoğan ın benim arkama düşün, beni güçlendirin, benim yaptığım hataları üstlenerek temizleyin, yüklerimden arındırın türünden ucuz bir politik manevradır.
    https://t24.com.tr/haber/ince-den-tu...manevra,818693

Evet bu ton iyi ama daha önce de belirttiğim gibi Reis sizi sorumlulukdan kaçıyor gibi göstermek isteyecektir
    Aman buna dikkat!!!!

Aynı röpartaj da Muharrem İnce katılmadığım bir beyanı olmuş onu da sizlerle paylaşmak ve sizlerin de görüşünü almak isterim...

Muharrem İnce nin;"Türkiye yaşamakta olduğu ekonomik krizi de, dışarından kuşatılmışlığını aşabilecek güce de birikime de, kadrolara da sahiptir."
    Buna şu aşama da çok katılamadığımı belirtmek isterim...
    Bilen ve/veya Muharrem İnce krizden nasıl çıkılacağını benimle paylaşırsa ziyadesiyle mutlu olurum...
    Zira IMF siz şip şak çıkış yolu göremiyorum ben...
    Piyasanın uzun vadede ekonomiyi tamir etmesi için zaten size greke yok

İlginç bir husus/Dip not:İnsanın kendisinden 3.tekil şahıs olarak bahsetmesi kimilerine değişik gelebilir ama bana komik geliyor...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

3.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Bugün Türkler kendi yurtlarından avrupaya kaçmak isteyecek kadar bunaldıysa, bunun sebebi ülkeyi istila etmiş ortadoğu zihniyetli soyu karışık tiplerdir.
    Avrupalılar da bizim için aynısını düşünüyor.
    Tartışma olması için yazmıyorum. Herkesin görüşü kendisine göre doğrudur

4.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Hisse.Net de "Bugün ne yazacak/gene hangi ktirik konulara değinecek acaba Sn Tengri Han ? diye çok takipçim olduğunu biliyordum ama siyasiler arasında bu kadar takipçim oldğunu bilmiyordum işin doğrusu
    Daha dün burdan (özellikle) CHP ve/veya muhalafet yöneticilerine "Millet İttifakı" türünden tuzaklara düşmeyin diye...
    Önce CHP Çanakakkale milletevekili Muharrem Erkek cevap verdi çağrıma şimde de Muharrem İnce
    Muharrem ler beni seviyor ve ciddiye alıyor demek ki...

Muharrem İnce , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye ittifakı' önerisini eleştirdi. İnce, ittifakı ucuz bir politik manevra olarak tanımladı.
    Bu öneri Erdoğan ın benim arkama düşün, beni güçlendirin, benim yaptığım hataları üstlenerek temizleyin, yüklerimden arındırın türünden ucuz bir politik manevradır.
    https://t24.com.tr/haber/ince-den-tu...manevra,818693

Evet bu ton iyi ama daha önce de belirttiğim gibi Reis sizi sorumlulukdan kaçıyor gibi göstermek isteyecektir
    Aman buna dikkat!!!!

Aynı röpartaj da Muharrem İnce katılmadığım bir beyanı olmuş onu da sizlerle paylaşmak ve sizlerin de görüşünü almak isterim...

Muharrem İnce nin;"Türkiye yaşamakta olduğu ekonomik krizi de, dışarından kuşatılmışlığını aşabilecek güce de birikime de, kadrolara da sahiptir."
    Buna şu aşama da çok katılamadığımı belirtmek isterim...
    Bilen ve/veya Muharrem İnce krizden nasıl çıkılacağını benimle paylaşırsa ziyadesiyle mutlu olurum...
    Zira IMF siz şip şak çıkış yolu göremiyorum ben...
    Piyasanın uzun vadede ekonomiyi tamir etmesi için zaten size greke yok

İlginç bir husus/Dip not:İnsanın kendisinden 3.tekil şahıs olarak bahsetmesi kimilerine değişik gelebilir ama bana komik geliyor...

saygılar/başarılar
    Türkiyenin krizi sadece ekonomik krizdir diyen epey iyimserdir keza ülkemizde tarihinde hiç olamadığı kadar kutuplaşma artık had safhaya özellikle getirildi,eğitim çökertildi,zaten pek olmayan devlet aklı artık topdan yok edildi dahası Türkiye için en kolay olması gereken tarımsal üretim bile çökertildi,birinci körfez savaşından beri güney sınırımızdaki devlet kurma cabası ırak sınırlarını taşdı suriyeyi ve uyur gözüksede en ağır şekli ile ülkemizi vurmak hedefi Türkiyedeki kutuplaşma,siyasal ve ekonomik krizle tarihin en cevval dönemine girdi,Allah sonumuzu hayır etsin lakin çok kötü günler bizi bekliyor.

Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Avrupalılar da bizim için aynısını düşünüyor.
    Tartışma olması için yazmıyorum. Herkesin görüşü kendisine göre doğrudur
    Her iki görüşte, aslinda birbirini doğruluyor.

Bizim Hanzoyu Avrupaya götürürsen orasını, bizim hirbolar da burasini karışırtirir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdoğan : Ekonomide tüm verilerin yükselişe işaret ettiğini görüyoruz. / Hürriyet

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cumhurbaşkanı Erdoğan : "Ülkemize dayatılan kur, faiz, enflasyon şer üçgenine karşı nasıl karşılık vermemiz gerektiğini gördük. 2018 yılını yaşadıklarımızı göz önünde bulundurduğumuzda her şeye rağmen başarılı bir şekilde geride bıraktık"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Silahlı ve diplomatik teröre nasıl teslim olmadıysak, ekonomik teröre de teslim olmadık, olmayacağız."
    Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Vatandaşlarımızı rahatlatacak adımları attıkça, başımızdaki kara bulutların dağılacağına inanıyoruz."

Sayfa 19/290 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •