Sayfa 21/290 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Akıllanmamış adam...Seçimden önce de aynı söylemler, seçimi (belediyeleri) kaybettiler...Halâ aynı söylem...

Kendi ayağına sıkmaya, cami duvarına siğmeye devam...İnsanlar görüyor bu ötekileştirici, ayrıştırıcı, nefret dolu söylemleri...Başarısız ekonomi yönetimini...

2.  Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    Neresinden tutsan elinde kalacak bir soylem. Biz anadoluya nereden geldik diye sorarlar adama
    Öyle düşünürsen olay dinozorlara kadar gider.
    Kavimlerin habire biribirinin toprağına göz diktiği çağlar geride kaldı.
    İyi ki de geride kaldı. Şu videoya baksanıza, insanın başı dönüyor. Kimse oturduğu yerde rahat durmamış.

Burada gıcığıma giden iki şey var.
    Ben osmanlının genişleme döneminde trakyaya yerleştirilmiş Türklerdenim.
    Sonra o toprakları kaybettik, geri dönmek zorunda kaldık.
    Eee o zaman biz bu boku niye yedik?

İkincisi. (toplumumuzun şu anki çürümüşlüğünün asıl sebebi, yani asıl konumuz)
    Yine aynı fetihçi zihniyet arap topraklarına doğru da yayıldı.
    Sonra ne oldu? Senin oralara yayıldığın gibi o insanlar da senin içine yayıldılar.
    Müslüman oldukları için gayet rahat yaşayıp çoğaldılar.
    Yeri geldi senin halkını asimile ettiler. Yeri geldi evlenip senin Türk genlerini bozdular.
    Sonunda, Türklük ayaklar altına alınsa ses etmeyecek, hatta alkışlayacak bir kesim oluştu.
    Yunan galip gelse sevinecek insanlar türedi.
    Kurtuluş mücadelemizde ingilizlerle işbirliği yapanlar da aynı kesimdi.
    Osmanlı savaş için asker toplarken "biz din adamıyız savaşmayız" diye ürüm ürüm tekkelere koşup sığınanlar da aynı kesimdir. (ki Atatürk bunları çatır çatır askere almıştır)
    Bugün Atatürk'e küfür edilince alkışlayanlar da aynı kesimdir.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

3. http://www.hurriyet.com.tr/gundem/cu...ajlar-41196925
    "EKONOMİK TERÖRE DE TESLİM OLMADIK, OLMAYACAĞIZ"

"Esasen ekonomide son 9,5 ayda yaşananlar ülkemizin ekonomik gerçeklerinden kaynaklanmış da değildir." ifadesini kullanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları kaydetti:

"Bir dönem sınırlarımıza atılan füzeler, bombalar, sıkılan kurşunlar neyse son aylarda ekonomimize yapılan saldırılar da aynıdır. Hatta bir ay öncesinde de benzer girişimler oldu. Hemen tedbirlerimizi alıp kimse farketmeden önünü kestik. Silahlı ve diplomatik teröre nasıl teslim olmadıysak, ekonomik teröre de teslim olmadık, olmayacağız. Geçtiğimiz zorlu sınamalar bize büyük ve güçlü Türkiye'yi inşa davasından asla taviz veremeyeceğimizi tekrar hatırlatmıştır. Bir kez daha gördük ki ya olacağız ya öleceğiz, bunun başka yolu yok."

Ya olacağız ya öleceğiz,bunun başka yolu yok...
    Çok anlam içeren bir cümle kullandı Reis...
    Sıkı tutunun derim,alayına rest...

Hey masallah, guburlu kefenci biri rest cekmis haberimiz olmamis!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Hey masallah, gupurlu kefenci biri rest cekmis haberimiz olmamis!

t
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Erdoğan: Türkiye'nin dışlandığı bir f-35 projesi tamamen çökmeye mahkumdur

erdoğan: Türkiye, siyasi, diplomatik ve ekonomik alanda olduğu gibi savunma alanında da hiçbir dayatmayı kabul etmemiştir, etmeyecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Anadolu Ajansı : Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturmada 100'ün üzerinde sandık kurulu başkanı ve üyesi "şüpheli" sıfatıyla ifadeye çağrıldı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Anadolu Ajansı : Maltepe, Kadıköy ve Ataşehir'de sandıklarda usulsüzlük yapıldığı iddiasına ilişkin yapılan suç duyuruları kapsamında 32 ayrı soruşturma başlatıldı

Sayfa 21/290 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •