Sayfa 24/290 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Serbest Kürsü

*erdoğan: Sunduğumuz belgeler gayet sağlamdır, yaptığımız her itirazın gerisinde somut deliller vardır

*erdoğan: Gözümüzün önünde duran bir irade gaspını görmezden gelemeyiz

*erdoğan: Sadece iptal oylarının sayımıyla ve birleştirme tutanaklarının düzeltilmesiyle böylesine büyük bir oy sayısının ortaya çıkması dahi içimize kurt düşürmeye yetmiştir

*erdoğan: Istanbul seçimlerinde organize bir yolsuzluk ve tam kanunsuzluk olduğuna samimi olarak inanıyoruz

*erdoğan: Sandık kurulu üyelerinin, hele hele başkanlarının neredeyse üçte birinin kanunlara aykırı atanmış olmasını kimse masum bir hata olarak izah edemez

*erdoğan: Ak parti'nin sandıktan çıkan sonucu kabullenmemek gibi bir derdi asla yoktur olamaz, sadece gasp edilen haklarımızın ve yapılan açık usulsüzlükten ortaya çıkan haksızlıkları düzeltme yolundayız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*erdoğan: Türkiye bir demokrasi ve hukuk devletidir, şayet ysk tam tersi bir yönde karar vermiş olsaydı, biz yine buna uyacaktık, biz milli iradeye saygının görevini yerine getirdik

*erdoğan: Istanbul seçimlerinin üzerindeki gölgenin kalkmasını sağlayacak bu kararı demokrasiyi güçlendirecek bir adım olarak görüyoruz

*erdoğan: Milli iradenin önümden, arkasından dolaşarak sandığa gölge düşürmeye çalışanlara meydanı bırakmamakta kararlıyız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*erdoğan: Bazı işadamı grupları, dün açıklanan bu karardan sonra baktık garip açıklamalar yapıyorlar

*erdoğan: Bundan sonra da tabii ki bizden bu tavırlarınızla, ülkemizin geleceğine yönelik bir normalleşmeyi konuştuğumuz dönemde, seçim hukukunun işletildiği bir yerde böyle bir açıklamayı yaparsanız, bunlar normalleşmeyi getirmez, yanlış yapıyorsunuz, herkes haddini bilecek

*erdoğan: Işadamıysan sen işini yap, seçim yargısının bu noktada verdiği karara adeta müdahale mahiyetinde açıklamalar yaparsanız, sizin de nerede olduğunuzu ortaya koyuyor, bizim de size bakış açımız değişecektir

Chp pm:boykot yok seçime gidilme kararı alındı-ntv

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Erdoğan'ın HDP'li seçmenin oyunu almak için APO'ya yaklaşımına bakalım Bahçeli nasıl reaksiyon verecek...

yaşlandı görmez
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. Dün karar öncesi haberi varmış gibi olacaklardan keyifle eski arabalarından biri ile Angara turu atıyordu...Müzik dinleyip...

Aslında hepimiz anlamalıydık RAHAT RAHAT "Çıkacak YSK kararlarına saygılıyız" demelerinden...

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Erdoğan'ın HDP'li seçmenin oyunu almak için APO'ya yaklaşımına bakalım Bahçeli nasıl reaksiyon verecek...
    Görmezden gelecek.

Sayfa 24/290 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •