Sayfa 25/290 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Serbest Kürsü

Iyi parti istanbul seçiminin yenilenmesi kararının gözden geçirilmesi için ysk'ya başvurdu-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

İzmir, İstanbul BŞB seçimine hazırlanıyor...

egede bir çok yerden aynı mesaj var 23 haziranda ayvalık cund asarımsaklı da otel motel sahil ve lokantalar kapalıdır gelip ziyan olmayıngeleni güleryüzle karşılamayız
    24 ünde başımızın üstünde yeriniz var diyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

pegasus ve thy masrafsız değitirecek biletleri bir çok otel yeni rezervasyon ayarlamaya çalışıyor 24 ünden sonra olacak şekilde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Abdullah Gül :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. Benim gördüğüm benzer duyuruları Ayvalık, Datça, Bozcaada ve Çeşme Belediyeleri de yaptı bugün...

CHP YSK temsilcisi : YSK’ya tam kanunsuzluk sebebiyle İstanbul’daki tüm seçimin iptali icin başvuru yapacağız . / Son dakika

Sayfa 25/290 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •