Sayfa 33/290 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Serbest Kürsü

Artık herşeye müdahale olağan hale geldi sonuçta.Yeni ataklar beklenir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

yeni torba aysada istanbulda koli dağıtımıda var deniyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

YSK , 31 Mart seçimlerine iliskin kesin sonuçlarını ilan etti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

7. Şimdi çok rahat anlaşılıyor ki,

Bu bütün yaşananlar seçimin kaybedilme riskine karşı sisteme çok önceden bilerek sokulmuş BUG lar (sandık kurul başkanları atamaları, ysk ya yerleştrilmiş 7 kişi vs.)...

Seçim kaybedilmese bunlar ortaya çıkarılmayacaktı, üstü örtülecekti...

Kaybedilince devreye sokuldu...

8. Bize 70-80 model ankesörlü telefon gibi siyasetçiler değil de, artık 2019 model smartphone gibi yeni...

İsraf etmeyen, tasarruf eden, kaynakları doğru kullanan, peşkeş çekmeyen, ADİL, HAK ve HUKUKA inanan, genç, dinamik, istekli , coşkulu, bilgili (teknolojiyi bilen ve MOUSE kullanabilen), kin ve nefret üretmeyen, ülkeyi militarize etmek yerine sivilleştirmeye çalışan, sevgi dolu, 100-200 koruma ile gezmeyen, bisiklete binebilen, spor yapabilen, dans edebilen, şarkı söyleyebilen (bet ve detone sesli olmayan), toplumda ve dünyada GÜVEN ve SİNERJİ sağlayan yöneticiler lazım...

Bu olduğunda toplum da arkasında olur ve dünya da yeni krediler açar/sağlar ülkeye...

Sanki biri bu özelliklere sahip gibi...Bence...

Sayfa 33/290 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •