Sayfa 37/290 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Serbest Kürsü

Senol güneşin tek hobisi para biriktirmektedir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Feyzioğlu...Et mi tavuk mu ben de anlamadım...Yanar döner biri...

Kırıkkale'nin Keskin ilçesinde resmi olmayan sonuçlara göre AK Parti'nin adayı Dede Yıldırım kazandı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tbb i yargının açılış konuşmalarından dışlandı amac sanırim yeniden yerini almak
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), sandık kurullarını yasaya aykırı olarak oluşturdukları gerekçesiyle, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma geçiren ilçe seçim kurulu başkanları ve seçim müdürlerinin, yenilenecek seçimlerde de görevlerine devam etmesine karar verdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12

7. Bunlar işsiz kaldığı günler için işsizlik maaşıda almışlardır.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben de pes dedim, hele ki o caninin avukatlığını yaptığını öğrendikten sonra!

Tamam savunma kutsaldir, emme sozde siyasi durusu olan bir kimsenin, bu davayi almamasi gerekirdi.

Güvendiğim adam saydığım kim varsa, XXX cocugu cikiyor yahu!
    Otelleri olan çocuğun davası mı diyorsunuz bizim burada oteli vardı camı çerçeveyi indirmişlerdi o zaman öfkeli halk

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Sayfa 37/290 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •