Sayfa 74/290 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 585 - 592 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1.  Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Ben açılım saçılım maçılım dilemiyorum istemiyorum da.
    Bu iş böyle olmaz erhan, bunu ikinci kez yapıyorsun..
    Önce sorularıma karşılık ver sonra yeni soru sor yorum yap....

Alıntı Originally Posted by erhan Yazıyı Oku
    Ne yapsınlar sonsuza kadar muhalefette mi kalsınlar? Hdp gerçek. Evet PKK ile bağı var sen parti kursan sana oy verseler sittirin gidin mi diyeceksin?............
    .....................Ayrıca ben bir hdp liyi bir şeriatçıya tercih ederim..
    Bunu ancak bir Açılımcı diyebilir sen de bir Açılımcısın.......
    Şimdi Perinçek'in Akape'nin ve senin Açılımlarınızı karşılaştıralım ve hüküm verelim...
    -Perinçek bir muhalif olarak Açılım yaptı ve ikibinden sonra terk etti. Türk halkının can ve mal kaybına neden olmadı..
    -Sen ise bir muhalif olarak hala Açılımcısın ve terk etmedin ama Türk halkının can ve mal kaybına neden olmadın..
    -Akape iktidar olarak 10 yıl Açılım yaptı ve sonra terk etti. Türk halkının binlerce can ve mal kaybına neden oldu..
    Burada en suçlu Akape sonra sensin sonra Perinçek....

Bir ülkede Faşist Komünist Şeriatçı siyaset yapabilirsin yanlış yaparsın ama vatan haini olmazsın..
    Geçmişte ve bugün Almanya Çin Rusya İran vb. buna örnektir hiçbirinde etnik bölücülüğe izin verilmemiştir.. Ama bir ülkede etnik milliyetçi siyaset yaparsan vatan haini olursun. Suriye ve Irak'da Kürtçülerin işgalci düşmanla işbrliğine tanık olduğumuz gibi yarın da İran ve Türkiye'de aynı ihaneti tekrarlayacakları gibi..... Bu demektir ki sen bir etnik bölücü partiyi Akapeye Mehepeye vb. tercih ederim diyemezsin..

2. Danimarka'da araştırmalarını sürdüren bilim insanları, 512 yaşında olduğunu düşündükleri bir Grönland köpek balığı tespit etti. Hayvanın yaşayan en yaşlı omurgalı olduğu düşünülüyor.
    https://www.donanimhaber.com/512-yas...edildi--120919

Görklü Tengri bize de böyle omurgalı olmak nasip etsin.....

3. Köy enstitülerine bin selam.....

- Köy enstitüleri İsmet İnönü'nün himayesinde, Millî Eğitim Bakanı Hasan Âli Yücel tarafından İsmail Hakkı Tonguç'un çabalarıyla köylerden ilkokul mezunu zeki çocukların bu okullarda yetiştirildikten sonra yeniden köylere giderek öğretmen olarak çalışmaları düşüncesiyle kuruldular.
    - Köy Enstitüsü uygulaması Hasan Ali Yücel'in 1946'da Milli Eğitim Bakanlığından ayrılmasına değin devam etmiştir. Hasan Ali Yücel'den sonra Milli Eğitim Bakanı Olan Reşat Şemsettin Sirer zamanında Köy Öğretmen Okullarına dönüştürülmüştür.
    - ABD, Truman Doktrini ile yardıma başlamıştı ama karşılığında Türkiye'de serbest seçimlere dayanan demokrasi düzeninin yerleştirilmesini ve Millî Şeflik, "5 yıllık kalkınma planları" ve "Köy Enstitüleri" gibi Sovyet sistemine benzer uygulamaların kaldırılmasını talep etti.
    - 1945 yılında Köy Enstitüleri hakkında komünistlerin, dinsizlerin yetiştiği fuhuş yuvaları olduğu söylenerek saldırı kampanyaları başlatılmıştı. Parlamentoda bütçe görüşmelerinde milletvekili Emin Sazak'ın Köylere giden enstitü mezunları kendilerini birer Atatürk zannediyorlar demesi üzerine Hasan Âli Yücel, Bu çocukların her birinin birer Atatürk olması temenni edilir şeklinde cevap vermişti.[27] Köy enstitüleri 1954 yılında kapatılmıştı.
    https://tr.wikipedia.org/wiki/K%C3%B...t%C3%BCs%C3%BC

4. Levent asker bayrağı çekip ön safa geçti...
    Yerleri yırtan sel olup taştı..
    Dağ demeyip taş demeyip aştı...
    Ondaki coşkunluğa herkes şaştı..
    Hendeklerde Afrin'de binlerce Kürtçünün kellesini kopardı
    Leşlerini toprağa gübre yaptı...
    Sen onu alkışladın mı...
    Keşke ben de orada olsaydım dedin mi..
    İşte o zaman kimse sana Açılımcı diyemezdi..
    Haydi git evladım açıktır yolun derdi...

5. Saka mısın sen erhan?

Biraz geliştir kendini...

Arada seminerlere filan katıl, meşhur hesapları takip et...

Cahil cuvela kalma...

Bu ne yaaa:

Perinçek Apo'ya gül verdi...

Bu mudur çapın?

6. Tamam, teyibe açılım kaseti koyup çalıp oynayın buyurun meydan sizin burda bir tartışma ortamı yok.
    Mka55, kimsenin bir halt anlamadığı şeyler yazıp duruyorsun senin takip ettiğin hesaplar katıldığın seminerler senin kafanı çok karıştırmış. Bu Gül mevzusu da senin dengeni bozmuş, kaseti dinle ve oynamaya devam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Hipnozdan kurtulacaksın...
    Deli gömleğini yırtacaksın...
    Zincirlerini koparacaksın...
    Mustafa Kemal'in askeri olacaksın...
    Dersimli'nin amigosu olursan günün sonunda Apo'nun askeri olursun...
    Sen PKK/hdp'lileri kardeş görürsün onlar seni fahişeleri olarak görür..
    Ama yüzüne söylemezler. Malum, "Uyandırma kerizi bulandırmasın denizi.."..

8. Herkes için "Adalet yürüyüşü" yapabilirsin ama
    PKK/hdp'liler ve FETÖcüleri yanına alıp "Adalet yürüyüşü" yapamazsın..
    Yaparsan işte bu derecede sinsi olan bu halk düşmanları dört gözle senin iktidarını bekler..

Amiral Yaycı, FETÖMETRE ile Donanma’daki kriptolara göz açtırmazken, bu süreçte bütün okları da üzerine çekti. Şimdilerde FETÖ’cülerin tek bir çabası var: Amiral Yaycı’yı itibarsızlaştırmak.
    Hüseyin DEMİRTAŞ
    @hh8170 ·Oct 18, 2018
    11.Kısa bir süre sonra da Cihat Yaycı’ya bizzat Fetullah Gülen tarafından RIFKI kod adının verildiğini, kendisinin “tam beni ifade ediyor” diyerek de bunu saygıyla kabul ve biat ettiğini öğrendim. Hemen bunu da devletimin ilgili makamlarına ihbar ettim. Örtbas ettiler!

Sayfa 74/290 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •