Sayfa 8/188 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 57 - 64 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

Bu piyasada açmasınlar daha iyi

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Carssmba

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Endexte up trend başladı smartiks kesin Çarşamba mi işleme açılıyor nerede yazıyor?

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Kap : Borsamızın 28/03/2019 tarihli kararı ve Sermaye Piyasası Kurulunun 25/04/2019 tarihinde onayladığı izahname çerçevesinde Borsa Birincil Piyasa'da halka arzı gerçekleştirilen Smartiks Yazılım A.Ş.'nin, 28.750.000 TL nominal değerli sermayesini temsil eden payları Kotasyon Yönergesinin 8'inci maddesi uyarınca kota alınmış olup, halka arz edilen 12.450.000 TL nominal değerli payları 16/05/2019 tarihinden itibaren 2,42 TL/pay baz fiyat ve "SMART.E" kodu ile Borsamız Ana Pazar'ında A grubunda sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacaktır. İlgili sırada maksimum emir değeri 100.000 TL olarak belirlenmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kap : Smartiks Yazılım'ın payları, 16/05/2019 tarihinden itibaren Borsa İstanbul Ana Pazarı'nda işlem görmeye başlayacağından, söz konusu tarihten itibaren BIST Tüm, BIST Tüm-100, BIST Ana, BIST Teknoloji, BIST Teknoloji Ağırlık Sınırlamalı, BIST Bilişim, BIST İstanbul ve BIST Halka Arz endeksleri kapsamına dahil edilecek olup, endekslerin hesaplanmasında şirketin paylarının sayısı 28.750.000, fiili dolaşımdaki pay oranı ise %43 olarak dikkate alınacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. aldim bir miktar ama eksi gozukuyor param nesen acaba

7. 1,000 tanede ben aldım bakalım 2,55 den
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    1,000 tanede ben aldım bakalım 2,55 den
    hayirli olsun bende aldim ama acilis fiyati gozukuyor hala satamiyoruzda bilginiz varmi neden acaba

Sayfa 8/188 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •