Sayfa 96/188 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon
Arama sonucu : 1502 madde; 761 - 768 arası.

Konu: SMART - Smartiks Yazılım Anonim Şirketi

1.  Alıntı Originally Posted by sabr Yazıyı Oku
    Bende aranizdayim 2,63 den beklentisi varmi bu kaidin?
    Bekletisi yok bekleyeni çok..çöp kutusunun kapağı gibi bişe.. Yatırım tavsiyesi değildir katiyyen. Haşa zinhar.

2. Ucusa hazirmiyiz😄

3.  Alıntı Originally Posted by sabr Yazıyı Oku
    Ucusa hazirmiyiz��
    n e z a m a a n

4. Zıplıyor herkez uçacak kaçacak sanki.. Ne gidişattan bir haber var, ne tahtada hareket var.. Bekliyor herkez tavan tavan vuracak sanki...Bu hissenin heyecanı meyecanı yok..Bu hissenin heyecanı meyecanı yok... Yok......Ye... ye...

5.  Alıntı Originally Posted by bombom41 Yazıyı Oku
    Zıplıyor herkez uçacak kaçacak sanki.. Ne gidişattan bir haber var, ne tahtada hareket var.. Bekliyor herkez tavan tavan vuracak sanki...Bu hissenin heyecanı meyecanı yok..Bu hissenin heyecanı meyecanı yok... Yok......Ye... ye...
    Seviyene inerek küfür mü edeyim

6.  Alıntı Originally Posted by Mussah2009 Yazıyı Oku
    Seviyene inerek küfür mü edeyim
    Bu cümlenle seviyeni belli ediyosun zaten.. Seviyesi de varmış.. Bak hele... Benim de elim var yazmaya.. küfür et edebiliyosan karşılığını alırsın.

7. Arkadaşlar tartışmaya gerek yok herkes parasını artırma peşinde bildiğiniz önemli gelişmeler varsa yazarsanız veya yazmazsınız kişileri bağlar hepimizin amacı belli teknik ve temel bilgisi olan bilgilendirme yaparsa teşekkür ederiz memnun oluruz ama başka durumlar olursa üzücü gerçekten...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SMART Solo 2019/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 2278998 Yıllık Değ%:23

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 96/188 İlkİlk ... 46869495969798106146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •