Sayfa 12/146 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 1185 madde; 89 - 96 arası.

Konu: VERUS - Verusa Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Amin abi Allah vicdan versin patrona biliyorum ki istedigi tarafa götürür ama kimin ne düşündüğü umrunda değil parayı onun kadar kolay kazandımizi düşünüyorsa bizim gibi kazanmayı öğretsin Allah

2.  Alıntı Originally Posted by High_definition Yazıyı Oku
    Amin abi Allah vicdan versin patrona biliyorum ki istedigi tarafa götürür ama kimin ne düşündüğü umrunda değil parayı onun kadar kolay kazandımizi düşünüyorsa bizim gibi kazanmayı öğretsin Allah
    bunların imanı dını para olmuş hıc olmeyecek gbı yaşıyolar ama yaradana ınancımız var ınsallah yasattıklarını yasarlar yalan dolan çakma haberlerle yukardan kıtlıyolar malı sonra bılanço kotu gonderıyolar bu verus vertu acsel ucude patron kagıdı serefsızın keyfı ne zaman ısterse o zaman çıkarır yarın acselın genel kurulu var bakalım ne çıkıcak ordan benım pek bır umıdım yok ama beklemekten baska carede yok

3. Burayi okuyan adamları var bence ve ne diyorlar acaba millet ağlıyor dahada basinmi etme bulma dünyası olduğunu unutuyorlar bu zararla beklemekten başka çarem yok maalesef bulastik

4. Arkadaşlar geçen yıl üç aylık zararı 11.791.753 TL iken şimdi 410.261 TL ye düşmüş zararı. Yani aslında olumlu bir haber bu. Neden böyle düştü bu hisse. Yada düşüyor anlamak mümkün değil.

ZTE Blade V6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Sanki birşeyler olacak gibi.. ha gayret

6. Bu işlem hacmi ile çoktan tavan olması gerekirdi. Verusa aldığı hisseleri başkasına mı satıyor ne.?

7.  Alıntı Originally Posted by dobrowski Yazıyı Oku
    Bu işlem hacmi ile çoktan tavan olması gerekirdi. Verusa aldığı hisseleri başkasına mı satıyor ne.?

Ortaklar ben patrona emanetleri teslim edip ayrıldım. Kalanlara bol kazanç.

Yatırım tavsiyesi değildir!

8. Erken satmissin tabi maliyet düşük olunca sende haklısın sanada bol kazançlar hayırlısı

Sayfa 12/146 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •