Sayfa 50/91 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 393 - 400 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. ilk 5 satan A1, vakıf, deniz alan ağırlıklı ky 400 bin lot iyi yatırımcı avladılar

ytd

2. Forumlarda kağıdın ne iş yaptığını bilmeden sırf hareket var diye ne kadar çok bilgisiz ky miz var anlamış değilim ne takas bakıyolar ne şirketin ne iş yaptığını ve gelecekte ne tehlike beklediğini bilen var şirket dükkanı kapamış ne zaman açar belli değil kongre ve toplantılar en az 1 yıl olmayacak gibi buna göre yatırım yapılmalı bu hareketler bana göre mal gazlama
    ytd

Peki senin yaptığın GAZLAMA değilde nedir
    hep yukarı gazlamacılar olmuyor sizde aşağı düşecek diye mesaj veriyorsunuz
    15 gün öncede bu ve buna benzer yorumlar vardı
    ogünden bugüne hisse nerede ise %50 yükseldi
    sizin gibi yorum yapanları dinleyipte satanlara yazık olmadımı
    en güzel cevabı MİNE BADEMCİ hanımefendi vermişti bazıları utandımı diye
    utansalar burada olmazlar MİNE hanım NOKTA
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Bölünmeden önceki son işlemler

Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

5. Forumlarda belırlı kurallar çerçevesinde( saygı sevgi) herkes fikrini yazmalı olumlu kadar fırmada gorulen olumsuzluklar yazılmali ki bizdede fikir olsun araştırmalarımızı yapıp son kararı verelım ve son karar bizim olsun kimseyı suçlamayalım her koyun kendı bacağından asılır.

6. Al sat yorumu yapmıyorum dikkat edersen ve benimde maliyetim 8,40 larda burada 11 maliyetlilerde var hiç yapmayan kağıt zaten yüzde 50 yaptı bu daha aldığım yere gelmedi gelecekte ne yapar bilemem ama dünyanın durumu belli benim anlamadığım hep uçacak kaçacak yorumları yüzünden bu haldeyiz şirketin durumu ortada keşke aldığımız yere gelsede satabilsek
    Ytd

7. Bu hisse ancak katardan ortak bulursa gider........

8. Ne anladık şimdi başa geri döndük kartları dagitin tekrar o güzelim teknoloji hissedinde ardyz 11 den alıp 16 sattım şimdi arkasından el salıyor um

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 50/91 İlkİlk ... 40484950515260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •