Sayfa 195/354 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 2825 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. Pasta paylaşabilecek varmı. Şu osmanlının ortalamasını merak ettim.

hep_yek

2.  Alıntı Originally Posted by kcgz_ky Yazıyı Oku
    %14.83 yeni gimat'ın hissesine sahip.

hep_yek
    teşekkürler kardeşim...

3. Yine bozuk havaya rağmen sağlam duruyor gibi göründu bana. Fiyat hareketleri olarak.

Yabancı takas oranları yılbaşında %26.5 larda iken Ekim ayı başına kadar % 36 Lara kadar gelmiş ama son düşüşlerde %26.7 lere kadar tekrar inmiş.

Halka açıklık oranı da düşük %25 lerde. Bu fiyatlarda adeta cezbedici fiyatlar da. Birde kâr rakamını görürsek bu iş yolunu belli etmeye başlayacak umarım.

Grafiğe bakınca bana sanki güç topluyor gibi bir görüntü sergiledi. Aşağı salar gibi yapıp geri hemen topluyor. Pek aşağı gitmeye niyeti yok gibi. Ama sürpriz çıkışlar ve ani çıkışlar ile yol alacak gibi. Ben 10-15 gün içinde bir hareket beklemeye devam ediyorum. Bilanço öncesi yada sonrası olabilir. Bakalım ne zaman olacak.
    Tavsiye içermez şahsı fikrim dir.

4.  Alıntı Originally Posted by kcgz_ky Yazıyı Oku
    %14.83 yeni gimat'ın hissesine sahip.

hep_yek
    Satsa da borç ödeseler ama yapmazlar...adamların umrunda değil...borç torunların kamçısı

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Borsada şuan takip ettiğim en ucuz kağıtlardan biri faizlerin düştüğü dövizin yükselmediği bi ortamda sene başına kadar bu hissenin 2 tl olması gerekir.

6. Pazartesi bilanço açıklanacak diye biliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Işık2 Yazıyı Oku
    Pazartesi bilanço açıklanacak diye biliyorum.
    Çoğununki geldi zaten, iyi gelirse belki toparlanır hisse, kaç zamandır demirledi 1.70'lere
    Kar olmasa bile yükümlülüklerde azalma, satışların artması gibi bilgiler yine olumlu olacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Bu endeksde de gidemediğine göre bilançosu da iyi gelmeyecek anlamı çıkartılabilir mi acaba.
    Hala mal gömüyorlar gibi bir görüntü mevcut, yoksa çoktaan 1.80-1.90 çıkması lazımdı.
    Sngyo %5 yaptı, az da sen hareketlen artık torun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 195/354 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •