Anket Sonuçlarını Gör: YSK'nın İBB Başkanlığı Seçimini İptal Etmesini Doğru Buluyor musunuz?

Oylayan
66. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Evet

4 6.06%
  • Hayır

58 87.88%
  • Çekimser

1 1.52%
  • bana ne, keyfime bakarım, hayatımı yaşarım.

3 4.55%
Sayfa 17/30 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
Arama sonucu : 240 madde; 129 - 136 arası.

Konu: 23 Haziran İstanbul Seçimlerinde Neler Olacak ?

1. Manşete 1957 yılına ait. Seçim den bir ay önce atılmış manşet

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, 31 Mart tarihinde yapılan yerel seçimde usulsüzlük yapıldığına ilişkin yürüttüğü çok sayıda soruşturmayı, "Kadıköy soruşturması", "Maltepe soruşturması" ve "Ataşehir soruşturması" adı altında üç ayrı soruşturmada birleştirdi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. 15 Mayıs Çarşamba 15:46 İBB MECLİSİ AYLIK ÖĞRENCİ KARTI ÜCRETİNİN 85 TL'DEN 40 TL'YE İNDİRİLMESİNİ ONAYLADI

teşekkürler EKREM BAŞKAN...

Yüksek Seçim Kurulu (YSK), İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 23 Haziran yenileme seçimleri için Seçmen Portalını erişime açtı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    15 Mayıs Çarşamba 15:46 İBB MECLİSİ AYLIK ÖĞRENCİ KARTI ÜCRETİNİN 85 TL'DEN 40 TL'YE İNDİRİLMESİNİ ONAYLADI

teşekkürler EKREM BAŞKAN...
    Su parası da sayende halloldu indirim geldi...

23 hazirandan sonra yeni icraat ve projelerini de ilgiyle bekliyoruz...

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 17/30 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •