Sayfa 294/734 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Benim gözlemim; hisse toplanmaya dewam ediyor kademelerden görebildiğim bu varsa yanlışım düzeltin arkadşlr

Ytd
    Hem oyle hemde kaldir indir , artik hangisi galip gelirse... YTD

2. en iyi kapatacagi fiyat 464 oda gostermelik olur ... ben 450 altinda kapanis ekliyorum bu sefersizlerden... adi herifler...diyeceksinizki o zaman sat dusunce al , oyle olmuyor iste sadece hissiyatim.

3.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    en iyi kapatacagi fiyat 464 oda gostermelik olur ... ben 450 altinda kapanis ekliyorum bu sefersizlerden... adi herifler...diyeceksinizki o zaman sat dusunce al , oyle olmuyor iste sadece hissiyatim.
    benimde hissiyatım 4,80 üzerinde kapatacağı

4. Arkadaşlar yatırımcı ilişkileri ile görüştüm, satış süreci ile ilgili bilgi almak istiyorum dedim.Şirket yetkilisi satış görüşmelerinin devam ettiğini, bir gelişme olursa KAP'a bildirmek zorunda olduklarını, sürecin devam ettiğini belirtti.Umarım tez zamanda olumlu güzel haberler alırız

5.  Alıntı Originally Posted by omerfaruk Yazıyı Oku
    Arkadaşlar yatırımcı ilişkileri ile görüştüm, satış süreci ile ilgili bilgi almak istiyorum dedim.Şirket yetkilisi satış görüşmelerinin devam ettiğini, bir gelişme olursa KAP'a bildirmek zorunda olduklarını, sürecin devam ettiğini belirtti.Umarım tez zamanda olumlu güzel haberler alırız
    Gayet güzel haber tesekkurler zaten hepimiz bu haber için tutmuyormuyuz....
    ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

6.  Alıntı Originally Posted by Delici Yazıyı Oku
    Gayet güzel haber tesekkurler zaten hepimiz bu haber için tutmuyormuyuz....
    rica ederim,umarım hepimiz karşılığını alırız

7. arkadaslar bende simdi aradim , surecin olumlu sekilde devam ettigi ve gelismelerin her 60 gun kapta yayinlanacagini soyledi bayan...0 (216) 554 07 00 arayip sorabilirsiniz...

8.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    arkadaslar bende simdi aradim , surecin olumlu sekilde devam ettigi ve gelismelerin her 60 gun kapta yayinlanacagini soyledi bayan...0 (216) 554 07 00 arayip sorabilirsiniz...
    12 şubatta mı yayınlamışlardı en son? öyle hatırlıyorum..öyleyse eğer 12 nisanda tekrar bilgi vermeleri lazım..

Sayfa 294/734 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •