Sayfa 354/734 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 5866 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: VAKKO - Vakko Tekstil

1. Bistte algoritmik islemler baslayali isler degismis, al, sat, tut hicbirsey fayda etmiyor, hele boyle volatil piyasalarda,
    bunu bugun Garanti nin tahtasindaki islemler ile artik kesinlestirdim...Garanti gibi bir hisse bile endeksten abarti bir sekilde ayrilabiliyorsa gecims olsun. ki bu vakkoyu da asagi dusmesini tutacak satis haberi disinda bisey yok, bugun THY nin dususunu bahane eder, yarin garanti yi bahane eder ondan sonra erken secimi bahane eder , tutunamiyor , zaten 5 ustunde de tutunamadi o zamanda aslinda vermek gerekiyordu ama para kaybetmeden bazi seyleri ogrenemiyoruz maalesef, 5.00 - 5.20 arasindaki tahtadaki islemleri izledim bu kademelerden hep mal verdiler ama iste insan veremiyor , daha oncede yazmistim kari gorunce satmayani s..ler diye burada bir arkadas satmazsin demisti gercekten de bildi , satamadim... Neyse ...kismet yok yarin da secimi bahane edip cakacaklardir sonrasi vahim, grafikte 3.50 lere kadar sanki satabilirler gibi duruyor endeks toparlamazsa gecmis olsun gercekten , yarin cb derseki erken secim karari alinacak o zaman 4 alti hayirli olsun...dahada 5 leri gormesi belki yil sonunu bulur... YTD

2.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Bistte algoritmik islemler baslayali isler degismis, al, sat, tut hicbirsey fayda etmiyor, hele boyle volatil piyasalarda,
    bunu bugun Garanti nin tahtasindaki islemler ile artik kesinlestirdim...Garanti gibi bir hisse bile endeksten abarti bir sekilde ayrilabiliyorsa gecims olsun. ki bu vakkoyu da asagi dusmesini tutacak satis haberi disinda bisey yok, bugun THY nin dususunu bahane eder, yarin garanti yi bahane eder ondan sonra erken secimi bahane eder , tutunamiyor , zaten 5 ustunde de tutunamadi o zamanda aslinda vermek gerekiyordu ama para kaybetmeden bazi seyleri ogrenemiyoruz maalesef, 5.00 - 5.20 arasindaki tahtadaki islemleri izledim bu kademelerden hep mal verdiler ama iste insan veremiyor , daha oncede yazmistim kari gorunce satmayani s..ler diye burada bir arkadas satmazsin demisti gercekten de bildi , satamadim... Neyse ...kismet yok yarin da secimi bahane edip cakacaklardir sonrasi vahim, grafikte 3.50 lere kadar sanki satabilirler gibi duruyor endeks toparlamazsa gecmis olsun gercekten , yarin cb derseki erken secim karari alinacak o zaman 4 alti hayirli olsun...dahada 5 leri gormesi belki yil sonunu bulur... YTD
    Madem bu kadar netsin niye hala buralardasın!!

3. Önemli olan şu!! Kredide değilsen full portföy taşımıyorsan bence sıkıntı yok!! Zararda sanal karda sanal!! Tahtada son 2 aydır neden bukadar sert ziGzag'lar oluyor!! Benim düşüncem tahtada yabancı istemiyor!! Bunun içinde portföyünde ne kadar entrika varsa sahneliyor!! Ha bu benim gözlemim ve düşüncemdir beni bağlar!! Gi..ende çı..anda bana!! Kimse kimseye zorla hisse aldırmaz zorla da hissede tutamaz!! Risk te bizim zarar da bizim karda bizim!!
    Yarın seçimlerin zamanında yapılacağına dair açıklama bekliyorum!! Herkesin gözü karardı sanırım haklı olarak!! Bilanço dönemine giriyoruz, satış/ ort ilgili olumsuz bir gelişme de yok!! Dünya borsaları pozitif!! Neyse herkese bol kznçlr..,

Ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Gerelli*** Yazıyı Oku
    Madem bu kadar netsin niye hala buralardasın!!
    Yarin son kararimi verecegim Gerelli kardesim...tamam yada devam , verdigi temettu de bir boka yaramadi, zararin %1 ini karsilar belki...bu arada kizmana gerek yok hocam, farkettigim birseyi paylasiyorum o kadar, burada paylasmak istedigim sey bistin pic oldugu...

5.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Yarin son kararimi verecegim Gerelli kardesim...tamam yada devam , verdigi temettu de bir boka yaramadi, zararin %1 ini karsilar belki...bu arada kizmana gerek yok hocam, farkettigim birseyi paylasiyorum o kadar, burada paylasmak istedigim sey bistin pic oldugu...
    Temettu yu ne zaman verdi...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by alsater Yazıyı Oku
    Ben sana kızmadım arkadaşm!! Çok karamsar yazmışsın!! O nedenle eleştirdim seni!! Unutma kurtların en sevdiği havalar puslu karanlık havalardır, önce kurt avını parçalar karnını doyurur sonra çakallar gelir kurtlardan kalan artıkları yemeye!! Karanlığın en yoğun yaşandığı zaman aydınlığa en yakın zamandır!! Bu hissenin endexle uzaktan yakından alakası yok ancak birileri muhtemel kokuyu almış olmalılar ki; son iki aydır çevirmedikleri entrika kalmadı!! Hayırlı kazançlar...

Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by atillatrdr Yazıyı Oku

Dün verdi))

8.  Alıntı Originally Posted by atillatrdr Yazıyı Oku

Hocam malda kalirsak 27 nisan a kadar alacagiz ya temettuyu temettu verecegindan daha fazlasini zaten kagida yediriyorlar , Turkiyede temettu ne ise yararsa artik..hem temettu verip hem yukselen gormedim ben .. Temettuden sonraki gun belki toparlar...

Sayfa 354/734 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •