Sayfa 117/336 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon
Arama sonucu : 2683 madde; 929 - 936 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Ahtapot takipteyiz merak etme 😉Bu saatten sonra almam hala inanmiyorum bu kagidin bilanco ile gidecegine. Giderse osmanlinin belirttigi degerleme mevzularindan gider onu da at suratli yedirir mi Emin degilim . Ben de satacak 1 lot yok , 5 senedir bu fiyatlar icin beklemedik acelemiz yok 40 olana kadar sessizce cali arkasinda takilirim. Bilanco tahminim 26-27 Milyon , bilancodan sonra salariz merak etmeyin ) bu kagidin bilancosunu beklenenin ustunde getirecek Bi durum yok her ceyrek 7-9 arasi kar yapar Dolar sterlin artarsa 10 olur yani , at suratli bakti yuksek gelecek gecen sene 4.ceyrek gibi yapar katakullesini yeni gelen arkadaslar guzel kazandi ama 5 senedir kagitta oldugum icin bu rakamlar beni heyecanlandirmiyor ahtapot . Soyle 3-4 gun soluksuz tavan lazim bana ki o mendebura nefretim gecsin

herhangi bir yatırım tavsiyesi içermez.
    yazdıklarım tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bilanço 30 milyonun altı gelirse moralim bozulur. Gerilirim..
    Bunu söylemeyin...

4. Ben bilançoya bakarım.
    Diğerleri muallak.
    Yok yeniden değerlendirme falan.
    Belki daha sonra.
    Ama ilkin bilanço beni bağlar.
    Ters köşe yapmasın da.

5. Piston piston diye diye burayı pistoncu dolduracak Ahtapodddd.
    Mis gibi elektrikli araçlar var.
    Piston işinde o kadar KARı nasıl kazanacak bunlar?
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

6. Aldigi verdigi belli bilanco ucmaz kacmaz son 17-18 bilancoyu Hep inceledim, buyuk beklentilere girmeyin bilancoda. Bu kagidin olayi bilanco degil , yeniden degerleme ve baska turlu bir haber olacak. Bilancolarimiz kotu demiyorum ama ekstrem dalgalanmalar olmaz ceyreklik 7-10 arasi gelio iste . Fazla beklentiye girmesin insanlar, bana saldiranlar olacaktir ama arada yapio bu hareketi bilanco onceleri sonra rayina oturuo . Bilanco sabahi arti yaparlar sonra dusururler muhtemelen

7. Artık bilanço sonrası geri çekilme olmaz.
    Bunu dillendirmeyin.
    Beni germeyin..
    Evlad...

8. Taktınız bu yeniden değerleme işine.
    O iş zaman alır. Bilançoda böyle birşey yapmazlar herhalde.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Sayfa 117/336 İlkİlk ... 1767107115116117118119127167217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •