Sayfa 312/336 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon
Arama sonucu : 2683 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Onca beklentili hisse varken kim buraya gelir ki hocam
    "Bitli baklanin kor alicisi olurmus" lafini hatirladim. Alip, satan varsa hayirli olsun. Ama zor ve kucuk oldugu icin de kolay kontrolu olan bir hisse oldugunu kabul etmek lazim. Mutlaka sermaye arttirimi yapip buyumesi lazim bu sirketin. Bu sermaye miktari ile daha fazla donduremezler koca fabrikayi.
    Slmlr

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Elektrikli otolarda piston yok eee bu ne iş yapacak ? ? ?
    Kazancı çok iş sahası var birine geçsin

3. yerlı otonun motoru federal moguldanmıs??

https://i.hizliresim.com/j17rihh.jpeg
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. bu hisse kadar baskılanan başka hisse yoktur bence bakalım nereye kadar aylık macd al verdi ay sonu bakacaz nerede kapatacağına

5. du da güccük emrah modunda kalmış..

bunada hımmm..

6.  Alıntı Originally Posted by Fakirborsaci Yazıyı Oku
    bu hisse kadar baskılanan başka hisse yoktur bence bakalım nereye kadar aylık macd al verdi ay sonu bakacaz nerede kapatacağına
    Daha haftanın ilk gününden tavan ay bitimine 4 gün daha var bakalım aylık kapanış kaçtan gelecek

7. fibonacci haftalık yükseliş trend başlangıcı 61,8 ortalama 153 de . hisse fiyatı kabaca 160 lira bundan sonra arkaya yaslanıp nereye gidecek diye beklemek kaldı.

pala senin tekniğini yerim ben.. (kimseye gönderme yapılmamıştır)
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 312/336 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •