Sayfa 157/336 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 2683 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: FMIZP - F-M İzmit Piston

1. Bu yazı işlerini dikkatli yapmak lazım. Sıradan bir şikayet ciddiye alınmayabilir.

En son Smartiks in halka arzını gördünüz mü? Arz fiyatı ile ilgili kaç kurumdan görüş alındı?
    Benzer birşey isteyeceğiz. Çalışıyorum.

Ama bence manipülatör başkası. Algı yapmasınlar.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

2. Sayin osmanli gecen sordugum soruyu tekrar ediyorum , bakkal hesabi yapalim biliyorum bin cesit Piston var ,ama ortalama soruyorum. Yedek parcaci da bir federal mogul pistonu kac para , ayni Piston ihrac edilirken kaca gonderiliyor. Simdi bilanco onumde yok da en son hesabima gore 80-90 tl ye satiyordu pistonu ,teknolojik dedigimiz urun bu mu yani ) zaten hammaddeyi de hazir alioz Piston basina 20 tl mi kazaniyoruz yani .. Bak yine bakkal hesabi yapiom 1.3 Milyon piston pim satiyoruz 30 Milyon kar ediyoruz 25 tl midir Piston basi kari fabrikanin ..almissin o kadar makine o kadar adam calisiyor dunya markasina uretim yapiyorsun 25 tl icin mi )

3. Manipulator direk patron ve tayfasi. Adim gibi eminim yatirimci isleri de bal gibi durumun farkinda. Cevaplari islerine geldigi gibi hep koruyucu

4. O zaman adam sana "57 kişi ile 30 milyon KAR üretiyorum" derse ne diyeceksin?
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku

EN güçlü destek abartırlarsa 50 ao ve fibo 61.8 deki 18.43 civarı.
    Ama bana göre 20 civarından döner.
    Son hali destekten döndü döndü dönmedi kendi bilir

6. efre4f.jpg

Yine ayni senaryo , yine ayni film.. Kacan kagitlar, tirpanlanan bilancolar, beddualar, keskeler, hayaller, hayalkirikliklari ..

Piston yatirimcilarinin hali ekteki gorseldedir..

7. Geçen sefer de yazdım kimse ilgilenmedi. Arkadaşlar mutlaka şikayetlerinizi yapın.
    Ne kadar çok olursa o kadar iyi olur.
    Bugün bunun için çok güzel bir gün. Geç değil. Yıllardır niye sessiz kalıyorsunuz?

"SPK şikayet" diye aratın ve başlayın. Hem şirket hem de hissedeki manipülatörler...
    Suçlu varsa şayet araştırılsın.

8. Ben zaten kim hangi sirkette calisiyor o mevzuyu cozemedim gitti , Facebook da bakiom arada sirketin sayfasinda ya da tespit ettigim calisanlarin sayfalarinda baya kalabalik gibi ortam soruma soruyla karsilik verion osmanli😃guzel yazion cizion da su soruya bahadir cevap bekliom senden. Bence didiklemen gereken seyleri degil bize gostermek istediklerini yazion gibime gelio . Hep bardagin dolu tarafini gosterion. Satis artmis diosun isaretliosun ama artan satis maliyetinden hic bahsetmiosun mesela 😂

Sayfa 157/336 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •