Sayfa 42/428 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 329 - 336 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1. Allah kalanlara sabır versin. Ben 4.79 dan aldım kağıt bir anda 4.35 oldu. Allahtan 4.80 den verdim. Yaşadığım o anı unutamayacağım. İnşaallah kalanlar da zararını kapatır.

2. metro aldıklarının yarısını vermiş görünüyor..
    Yazdıklarım Asla Yatırım Tavsiyesi Değildir!
    İnsanın kazandığı paradan değil, paranın kazandığı insandan korkulur... (NECİP FAZIL) (Duhul Oct 2010)

3. Yarın için durum ne olur bugünkü tabanı nasıl yorumlamak gerekir yarın tepki alımları olur mu yoksa düşüş devam mı eder konuya hakim olanlar yorumlayabilir mi çok teşekkür ederim.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Pasta rica edebilirmiyiz teşekkür ederim

SM-N910F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Metro sattıysa yön aşağı demektir allah YuKardan alanlara sabırlar versin yatırım tavsiyesi degildir

6. Metro 4.5 milyon lot satmış. Zaten tek başına buralara getirmişti. Bence cok uzun bir sure icin 4.5- 5 ler hayal oldu. Yarın yine aşağı. Üzüldüğüm sey bu adam her seferinde küçük yatırımcıyı perişan ediyor küçük yatırımcı da her seferinde bunu yiyor... Hayret...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yine Galip kötü olmuş adam 1.60 dan 5.50 ye çıkardı kağıdı 2 haftada illaki çıkacaktı malı bir yerde yukarılardan almanın alemi ne inşallah çıkarırlar zararını

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 42/428 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •