Sayfa 244/428 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

2. 3 lira bu hisse için hayal mi arkadaşlar ytd

VAKFN Konsolide 2017/6 Aylık NET DÖNEM KARI (ZARARI): 11199000 Yıllık Değ%:10

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. arkadaşlar daha önce çok oyalamıştı.1.68 den alıp bir süre baskı yedikten sonra 1.73 den satmıştım.aynı gün tavan oldu.tabi nerden bileceksin tavan serileri başlayacağını.1.68 den 5.5 kadar yükseldi.malum sonra brüt takasa alındı.şimdi fiyat 2.85. demem o ki.tekrar bir tavan serisi yaşayacaksa brüte alınmamak için bir destek lazım.bedelsiz haberi yada buna benzer bişey..bu durumda önceki zirvesini de aşması hatta çok daha yukarıları muhtemel.
    ama katılırsınız ama katılmazsınız.fikrim bu şekilde.
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.bana uyup da hareket etmeyesiniz ha...sadece bir ihtimal,kafamdan geçirdiğim.....

SM-J500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu kağıt Spk onayı geldiğinde bile bir tavan çekemez. Tahta yapıcının nefesi yetmez. Daha önceki hırsızlığı zaten ''Milli Hırsız'' ımız yapmıştı. Hayaller tatlı, gerçekler ortada. Kağıdı yükseltsinde yüzde 2 şer 3 er yükseltsin bize yeter, bu çapsızlardan çok şey beklemeyin.

6. Konsolide beyanından dolayı bugün belki bir 10 kademe yukarı atabilir,o da çok zor.. ytd.
    Son düzenleme : Iron-i; 08-08-2017 saat: 11:07.

7.  Alıntı Originally Posted by Iron-i Yazıyı Oku
    Bu kağıt Spk onayı geldiğinde bile bir tavan çekemez. Tahta yapıcının nefesi yetmez. Daha önceki hırsızlığı zaten ''Milli Hırsız'' ımız yapmıştı. Hayaller tatlı, gerçekler ortada. Kağıdı yükseltsinde yüzde 2 şer 3 er yükseltsin bize yeter, bu çapsızlardan çok şey beklemeyin.
    milli hırsız brüte yakalandığında elinde ne kadar hisse vardı tam bilmiyorum,şu anda ne kadar var elinde yine bilmiyorum,belki bilenler vardır.ama elindekileri g..tüne sokacak hali yok.ekindekileri çıkarmak için illa yükseltmesi gerekecektir.kaldı ki bu topiğin mepet kadar takipcisi yok.en azından mepet kadar ky yok burda.ben hala fikrimi koruyorum.ama belki de siz haklısınız.yaşayıp göreceğiz

SM-J500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Milli Hırsız elindekileri 3.50 lere çıktığında çıkarmıştır. Geçen ay 100 bin almış onuda satmış. Diğer aracı kurumlardan alıyor zaten, beraber çarpıyorlar milleti. Şu an için topladığına dair bir sebep yok.Herşey mümkün.

Sayfa 244/428 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •