Sayfa 285/428 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    Dediğiniz fiyata gelse şahsen ben diğer tüm kağıtlardan çıkar buna girerim kaç yıl sürse beklerim��
    bazı kağıtlar var 10 yılda bir vurgun yapıp kaçan. kağıt 5.50 den geldi buraya.. niye buraya geldi ?? şöyle bir hava alayım diye mi geldi 1.800 - 1920 arası oyalanıp inip çıkıp bir süre sonra 1.450 gelecek benim görüşüm....

aylar aylar önce ben 2.850 de iken çıkıp satıp 1.850 geleceğini yazmıştım zaten.. ben nasıl bildim ? kahin miyim ? hayır tabiki değilim sadece borsanın en üçkağatcı kağıtlarından bir tanesi onu çözdüğüm için bildim..

don alıcı bir kağıt paranızı almaz sadece donunuza da alır... gözü sadece paranızda değil donunuza da göz dikmiş bir kağıt türü bu..

2.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    bazı kağıtlar var 10 yılda bir vurgun yapıp kaçan. kağıt 5.50 den geldi buraya.. niye buraya geldi ?? şöyle bir hava alayım diye mi geldi 1.800 - 1920 arası oyalanıp inip çıkıp bir süre sonra 1.450 gelecek benim görüşüm....

aylar aylar önce ben 2.850 de iken çıkıp satıp 1.850 geleceğini yazmıştım zaten.. ben nasıl bildim ? kahin miyim ? hayır tabiki değilim sadece borsanın en üçkağatcı kağıtlarından bir tanesi onu çözdüğüm için bildim..

don alıcı bir kağıt paranızı almaz sadece donunuza da alır... gözü sadece paranızda değil donunuza da göz dikmiş bir kağıt türü bu..
    birilerinin donunu alabilir ancak benden sadece babayı alacaktır👍

3.  Alıntı Originally Posted by MOONWALKER Yazıyı Oku
    birilerinin donunu alabilir ancak benden sadece babayı alacaktır
    Aynen ben 8 aydır bekliyorum ve beklicem de kimse o zatın gazına gelipte zararına satmasın kendisi zararla çıktığı için hazımsızlık çekiyor tamam iyi bir kağıt olmayabilir ama bidefa girmişiz para değilde zaman kaybını göze almak gerek şu an zararla çıksan zararını çıkarmak için başka kağıda gireceksin onunda nolacağı belli değil varsa öyle garanti kağıt hep beraber çıkalım ytd

4. 2.850 den sattım paramın %50 sini kaptırdım. sizin aklınıza uyup bekleseydim %85 ni kaybetmiş olacaktım. ben beklerim çıkar paramı kurtarırım diyorsunuzda inşallah çıkar kurtarırsınız. ama diyelimki 6 yıl çıkmadı veya 10 yıl çıkmadı. 10 yıl sonra bekleyip paranızı kurtardığınızda zaten yine paranızın %80 ni enflasyona kaptırmış paranızı hiç etmiş olacaksınız. inşallah 1-2-3 yılda çıkarda kurtarırsınız. ama hiç zannetmiyorum...

10 ay sonra yine girer bakarım don kalmış mı gitmiş mi konuşuruz sizinle... hayırlı kazançlar bol bekleyişler....

satıp başka kağıda geçseniz onunda ne olacağı belli değil %80 ihtimal bi kazıkta orada gelir. borsa değil kumar devlet borsada kara para aklar galip öztürk gibi ler fink attığı sürece don kalmaz

5.  Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    2.850 den sattım paramın %50 sini kaptırdım. sizin aklınıza uyup bekleseydim %85 ni kaybetmiş olacaktım. ben beklerim çıkar paramı kurtarırım diyorsunuzda inşallah çıkar kurtarırsınız. ama diyelimki 6 yıl çıkmadı veya 10 yıl çıkmadı. 10 yıl sonra bekleyip paranızı kurtardığınızda zaten yine paranızın %80 ni enflasyona kaptırmış paranızı hiç etmiş olacaksınız. inşallah 1-2-3 yılda çıkarda kurtarırsınız. ama hiç zannetmiyorum...
    22 milyon kar etmiş bir şirket ve veriler hiç fena değil. Buradan zararına satılmaz. Alınır ve beklenir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. şirket süper kar ediyor koyduğu sermaye kaç para ettiği kar kaç para.. şirketi kötüleyen yok ki şirket bence de süper..
    sen almanya da amerika da borsa ya yatırım yapmıyorsun ki. isterse şirket 300 milyon kar etsin.
    sana ne etkisi olacak ?
    5.500 den 1.800 geldi al sana şirket kar sonucu... şirket kar eder sen kaybedersin senden aldığı paralar ile iyice kar eder

7. VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

Alıntı Originally Posted by muzo Yazıyı Oku
    şirket süper kar ediyor koyduğu sermaye kaç para ettiği kar kaç para.. şirketi kötüleyen yok ki şirket bence de süper..
    sen almanya da amerika da borsa ya yatırım yapmıyorsun ki. isterse şirket 300 milyon kar etsin.
    sana ne etkisi olacak ?
    5.500 den 1.800 geldi al sana şirket kar sonucu... şirket kar eder sen kaybedersin senden aldığı paralar ile iyice kar eder
    5.5 çıkmış olması sorun zaten. Öyle bakmayacaksın. Şirketin pd/dd si 1 şu an. Burası en sağlam destektir. Bundan sonrası 12 aylık kar ve arkasından gelecek bedelsize bakar. Piyasada hisse sayısı az olduğundan sert hareketler olabilir. Ana sağlam bir alıcı tüm dengeleri değiştirir. O yüzden potansiyeli olan bir kağıt borsada her zaman iyidir. Ama uygun yerden girmiş olmak gerekir. Tek sorunumuz da bu. Ben 2.3 larsan girdim. 1.83 den çıktım. 1.74 den tekrar girdim. Günlük trade ediyorum. Günlük işlemin abartmıyorum % 5-10 arasını ben yapabiliyorum bu kapığıdın. Doğru mu yapıyorum bilmiyorum. Spek’ün çok gözüne battığımdan da eminim. Zararına sat-al da yaptığım oluyor. Trade amaçlı uygun. Sağlam da bir hisse bence bu fiyatlardan.
    Spek okdukça tehlikeli. A1 şu an büyük zararda. Merill hep zarar ediyor. Bıktırdı hatta merill’i. İş vakıf oyak tahtayı yapıyor. Uzun süredir takipteyim. Buralardan Galip gelirse hiç şaşırmam. Hepsini döker burakır.
    Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. eğer uzun vadeci olacaksanız benim size önerim. aselsan ülker banvit gibi şirketler çok düştü dip seviyesini görüp fark edip. onlara girerseniz uzun vade de onlardan kar etme olasılığınız vakfn den kar etme olasılığınızdan daha fazla.

vakfn kadar ******** adi onursuz bir kağıt yok.. 1.850 nasıl bildiysem 1.450 de gelecek diyorum.

Sayfa 285/428 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335385 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •