Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Ekrem İmamoğlu/CHP

380 80.34%
  • Binali Yıldırm/AKP

74 15.64%
  • Necdet Gökçınar/Saadet Partisi

14 2.96%
  • İlker Yücel/Vatan Partisi

5 1.06%
Sayfa 102/130 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 809 - 816 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

1. Sayfadakilerden ricam yazdıklarımı bir an önce okuyunuz çünkü biraz sonra %100 doğru olan bu yazı yönetim tarafından kaldırılacak. Yanlış anlaşılmasın onlara da hak vermiyor değilim, ortam herkesin malumu. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Sn Moderatörümüzün sabır sınırlarını zorlayarak AKP lilerin çok olduğunu bir kaç popüler başlık da anketimizin reklamını yapacağım...
    Çünkü oy kullanmak için yarın son gün...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,623
     Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Sn Moderatörümüzün sabır sınırlarını zorlayarak AKP lilerin çok olduğunu bir kaç popüler başlık da anketimizin reklamını yapacağım...
    Çünkü oy kullanmak için yarın son gün...

saygılar/başarılar
    ok............
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Huniye yatırım yapın diyorum. Ben her renkten aldım. Duruma gore kullanılacak.
    Huni diyip de küçümsemeyin, bir kere huni çoğu şapkadan ve başlıktan daha iyidir..

1) Çoğu şapkada havalandırma yoktur yada yetersizdir, hunide resmen baca var, havalandırma mükemmel..

2) Çoğu şapka yıkanmaz, yıkanınca deforme olur.. Yıkanamadığı için bir süre sonra kokar... Halbuki huni öyle mi? ohhh miss gibi tertemiz, yıka, sabunla, bana mısın demez...

3) Huni en ucuz şapkadan bile daha ucuzdur.. 1 şapka fiyatı ile 10 huni alınabilir.. Her renk alabilirisin.. Renk seçeneği bol olunca, değişik kıyafetlerle kombin yapmak kolay olur...

4) Huni takınca çoğu yasa size uygulanamaz.. Adliyeye git-gel masrafı, avukat masrafı da az olur, çünkü çoğu kişi sizi dava etmekten vazgeçer (zaten bu adam ceza almaz diyerek üşenirler)... Özgürlük paha biçilemez bir kıymettir....
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

6. burda hep takla

7.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    ok............
    Anlayışınız için tşk ederiz....
    Ancak sizin iyi niyetinizi de kötüye kullanmayalım...
    Aselsan /İhlas/Banka Mevduat Faizleri başlıklarında yapıp çekildim...
    Belki gece de Halkb/Egeen de yapar bu anket faslını sonlardırırız...(bu başlıklar da çokmuş iktdar partisi sempetizanı arkadaş)
    Verimli olduğu kanaatindeyim...
    Bana/bize bu imkanı verdiğiniz için Hisse.Net in değerli yöneticileri tşk ü bir borç biliriz...

Arz ederim...

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 102/130 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •