Anket Sonuçlarını Gör: 23 Haziran Seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Oylayan
473. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Ekrem İmamoğlu/CHP

380 80.34%
  • Binali Yıldırm/AKP

74 15.64%
  • Necdet Gökçınar/Saadet Partisi

14 2.96%
  • İlker Yücel/Vatan Partisi

5 1.06%
Sayfa 116/128 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon
Arama sonucu : 1035 madde; 921 - 928 arası.

Konu: 23 Haziran 2019 seçimlerin de hangi adayı desteklemeyi düşünüyorsunuz?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    1-İstanbulda seçmenlere kağıtları geleli çok oldu...Nasıl seçmen listesi partiye gitmemiş bunların elleri armutmu topladı ...
    2-Apo ve kardeşi aracılığıyla HDP seçmenin fikri değiştirlmeye özellikle sandığa gitmayen 200K seçmenin yine sandığa gitmemesi için bayağı ciddi çalışma var...
    3-SP arafından oy devşirmek için CB Milli görüşçülerle toplantılar yaptı...Bunun bir etkisi olacak mı?
    4-DSP ve TKP sandığa gitmeyeceğiz diyerek AKP tarafında saf tuttular...

Son sakika da milletin kafası bayağı dumanlandı gibi

Ben sandıktan İmamoğlu çıkacağına pek ihtimal vermiyorum..Adamlar birçok hesap yaparak seçimi yenilediler...

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    1-İstanbulda seçmenlere kağıtları geleli çok oldu...Nasıl seçmen listesi partiye gitmemiş bunların elleri armutmu topladı ...
    2-Apo ve kardeşi aracılığıyla HDP seçmenin fikri değiştirlmeye özellikle sandığa gitmayen 200K seçmenin yine sandığa gitmemesi için bayağı ciddi çalışma var...
    3-SP arafından oy devşirmek için CB Milli görüşçülerle toplantılar yaptı...Bunun bir etkisi olacak mı?

Ben sandıktan İmamoğlu çıkacağına pek ihtimal vermiyorum..Adamlar birçok hesap yaparak seçimi yenilediler...
    Söylediklerinize katılmamak mümkün değil.

Aslında son 2 güne kadar İmamoğlu'nun zaferi konusunda bir kesinliğe yakın bir durum vardı. Ancak hükümet apo ve kardeşini öne çıkararak muhalefeti tuzağa düşürdü. Amaçları bu ikilinin söylemleri ile Kürtlerin oyunu yönlendirmek değilmiş aslında. Tam tersine laik kesimde Kürt karşıtlığı hissi yaratacak bir reaksiyona neden olmakmış. Hisse.net'te ve tüm sosyal medyada bunu gördük çünkü. Bu nedenle İmamoğlu'na gidecek Kürt oylarında bir kayıp yaşandığına eminim. Ancek ben bu kaybın sınırlı kalacağını düşünüyorum, daha doğrusu temenni ediyorum.

SP, DSP ve TKP açısından bakıldığında İmamoğlu'nun bu cephede toplamda 31 Mart'dan daha iyi durumda olacağını sanıyorum. Yani kritik nokta olarak Kürt oyları kalıyor, onlar belirleyici olacak, bundan sonraki tüm genel ve yerel seçimlerde olacağı gibi.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Hocam tahminlerin 24 saatten bile kısa sürede çöktü...
    Kamuoyunda özür dilemeni talep ediyorum.....
    Ltf özür dilermisin?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

4. AA % 99.4 açıldı gösteriyor tam 2 saat geçti hep aynı ...
    ANKA %88 idi % 100 açıldı gösteriyor ..
    AA. göre fark 777.581
    ANKA göre 807.473
    şimdi sormak lazım 31 MART,ta 13,800 oy
    gerçekten birşeyler olmuş deyimi ile ..
    hayırlı olsun istanbul ve EKREM İMAMAOGLUNA tebrik eder başarılar dilerim.. herşey çok güzel oldu ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Son dakika hamlesi işe yaramadığı gibi sandığa gitmeyenleri bile sandığa zoraki götürerek seçimi kaybettiler...Hayırlı olsun diyorum....

6. Tekrar ediyorum:Hisse.Net anketlerini doğru yorumlamasını bilirseniz neredeyse birebir doğru sonuçları veriyor....
    Hisse.Net in AKP ve MHP li üyeleri ülkenin barometresi gibi...
    O kesimin eğilimlerini birebir yansıtıyorlar....
    Tşk ediyorum kendilerine...

Bir anketimizi de alnımızın akıyla sonlandırmış olduk....
    Katkı sunan herkese tşkler...

saygılar/başarılar

7.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Tekrar ediyorum:Hisse.Net anketlerini doğru yorumlamasını bilirseniz neredeyse birebir doğru sonuçları veriyor....
    Hisse.Net in AKP ve MHP li üyeleri ülkenin barometresi gibi...
    O kesimin eğilimlerini birebir yansıtıyorlar....
    Tşk ediyorum kendilerine...

Bir anketimizi de alnımızın akıyla sonlandırmış olduk....
    Katkı sunan herkese tşkler...

saygılar/başarılar
    Teşekkürler Tengri Han eline sağlık. Anketin kendisi zaten konuşuyordu, yorumlarınızda cilası oluyordu.

Bir yıla kalmadan yeni anketlerde buluşmak umuduyla sevgiler, saygılar..
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

8.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Teşekkürler Tengri Han eline sağlık. Anketin kendisi zaten konuşuyordu, yorumlarınızda cilası oluyordu.

Bir yıla kalmadan yeni anketlerde buluşmak umuduyla sevgiler, saygılar..
    Tşk ederim...
    Sizinle ve diğer kıymetli arkadaşlarımızla burada başlayan tanışıklığımız ,diğer başlıklardaki fikir alışverişlerimizle umarım dostluklara dönüşür...

saygılar/başarılar

Sayfa 116/128 İlkİlk ... 1666106114115116117118126 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •