Sayfa 15/1000 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. İhtyat akcesi emisyon demek ulusal dolar rezervi karsisinda bol tl demek uretimde dusuk zaten ulkede karsiliksiz para esittir enflasyon kurlari ziplatir o is bunlar s400 u bahane ederek ekonomiyi dis gucler bozduya getirecek isi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bırakın dolar kurunu, hemen her konuda huzurumuzu bozacak olayların biri S-400 ise bundan da daha önemli ve de ön sırada yer alan husus Suriye'deki son gelişmeler.

Bir süredir Hürriyet'te Sedat Ergin'in konu ile ilgili ikaz dolu yazılarına bugün de Ertuğrul Özkök katıldı.

Uyguladığımız berbat dış politika, artık kendi ayağımıza dolanmaya başladı.

Nasıl başardık bilmiyorum ama Suriye'de konuşlanmış hemen her güç ve de devletle papaz olmayı başarmış görünüyoruz.

Suriye ve ABD ile durumumuz malum.

Ama İdlib'deki tutum ve davranışlarımızla, İran ve Rusya ile de çatışma ihtimali yakın diyor uzmanlar.

Alın bir faktör daha dolar kuru için.

*tcmb: Kısa vadeli dış borç stoku mart sonu itibarıyla 119,4 milyar dolar(önceki 118,2mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tcmb: Bankalar kaynaklı kısa vadeli dış borç stoku mart sonu itibarıyla 57,1 milyar dolar(önceki 57,4mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Aktifbank bireysel internet şubesi açılmıyor, açmayı başaran var mı ? Aktif neden pasifleşti, yoksa ben mi beceriksizim.

6. Yeni başlık hayırlı olsun. Bu arada çok çabuk 15.sayfaya ulaşmış..

7. 17 Mayıs Cuma 09:08 GARANTİ BANKASI 367 GÜN VADELİ 326 MN DOLAR VE 408,75 MN EURO TUTARINDA SENDİKASYON ALDI

*tcmb: Diğer sektörlerin kaynaklı kısa vadeli dış borç stoku mart sonu itibarıyla 56,3 milyar dolar(önceki 54,9mlr)

Sayfa 15/1000 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •