Sayfa 233/1000 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    geçen sene bu zamanlar dolar kuru 4.70 miş bugünle kıyaslandığında yüzde 30 değer kaybetmiş TL ! üfe de 30 larda geziyor üfe ile TL deki değer kaybı arasında güzel bir korelasyon var buradan olması gereken mevduat faizi net olarak anlaşılıyor ! Üfe maliyet enflasyonuna daha gerçek tepki veriyor
    2-3 ay sonra ne olur bakacağız bahribey.
    Kimsenin gerçekten bir şey bildiği yok.
    Çok fazla değişken var.
    İki taraftan birine olan olacak..

2.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Abd verisini hic sevmedim
    Trump fed i hirpalar bu veriyle
    Kisa bi duzeltme gelebilir belki
    Az bisey ilk kez kar aldim dolarda aylar sonra
    Tr nin durumu belli batik dxy uzun vade cok etkilemez de veri cok kotu kısa da sevmedim
    ........... .........

İngiltere Başbakanı Theresa May : “7 Haziran itibariyle istifa ediyorum"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Kamunun robotlar 6,0760 a kadar çektiler ve ordan dolar gene yukarı çekildi bundan sonra iş yabancı ağalarda, bakalım 6,07 altına izin verilmemesi lazım teknik çalışacaksa şu ortamda 6,07 bölgesinden bir şekilde sert yukarı dönmeliyiz.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Kamunun robotlar 6,0760 a kadar çektiler ve ordan dolar gene yukarı çekildi bundan sonra iş yabancı ağalarda, bakalım 6,07 altına izin verilmemesi lazım teknik çalışacaksa şu ortamda 6,07 bölgesinden bir şekilde sert yukarı dönmeliyiz.
    Şöyle teknik bilgim olsun, varsın 10 tane de rus manitam olsun iliğimi sömürsün

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. S-400 sorunu çözülürse eğer, kamunun sattığı belirtilen dövizleri alt seviyelerden geri alma imkanı olabilecek ve kamu bu işten karlı çıkabilecek diyebilir miyiz acaba?

7. Zorla kamu zorla bakalım egzosun nerde patlatacak.

6,07 ye kadar izin verildi bundan sonra kanal desteğini de indirebilecelermi.

Yahu birde S400 anlaşması iptal olsa gelecek krizi en fazla 1 ay daha ötelerler sonra gene dolar gideceği yere gider.
    Dolar düştüğünde birde DTH azalması diye birşey söz konusu değil, hani oldu ya dolar 5 TL ye düştü bunun sonucu ancak DTH lar da patlama yaşanır millette uyandı artık.
    DTH ları çözmenin tek yolu devalüasyon yapıp doları 8 TL üstüne almak bu kadar basit ki zaten millet 7 TL de bile dökülecek konumda.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    S-400 sorunu çözülürse eğer, kamunun sattığı belirtilen dövizleri alt seviyelerden geri alma imkanı olabilecek ve kamu bu işten karlı çıkabilecek diyebilir miyiz acaba?
    Kamu bankaları elini bu kadar açık belli ediyor da yabancılar piyasadan para çekiyor öyle mi...
    Bu yabancılar çok saf.
    Bu hamleler çok doğru.
    Biz de satalım alttan toplarız.

Sayfa 233/1000 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •