Sayfa 4/1000 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

zaten ben para piyasa fonu alıyorum artık fon yöneticisi ne yapar o onun günahıdır
    Hmm böyle avutabiliriz kendimizi, güzel fikir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Benim satmamı bekliyor bugun smartikste olduğu gibi halka arzdan 2 k lot aldım 2,42 den bugun tavandan döndü 2.77 sattım sonra 2.71 oldu dedim doğru yapmışım ardından 2.90 tavan kapattı bu yüzden 6.15 aldıklarımı 7 tl den veririm sizde 8 den satarsınız en az ytd 😂

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Boşverin, açlık kafasına vurmus onun...
    Susuzluk daha doğrusu..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ramazanda faiz günah diğer zaman serbesti mi ki

zaten ben para piyasa fonu alıyorum artık fon yöneticisi ne yapar o onun günahıdır
    Faiz günah dolar kazancı sevap.
    Hem açıklandı zaten.
    Dolarla yapılan sevaplar dolar değerlendikçe artar+++

5. Son dakika! Demokrat Parti, 23 Haziran'da yenilecek İstanbul seçimine katılmama kararı aldı. 31 Mart'taki seçimde Demokrat Parti adayı Ersan Gökgöz 25 bin 544 oy almıştı.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...73#post3462773

yeni anketi açtım yorumları burada veya diğer seçim anketi topiğinde yapıp açtığım topikte yorum yapmazsanız sevinirim
    geçen seçim kime oy verdiniz bu seçim fikrinizde değişiklik oldu mu
    oylama gizlidir
    buyrun oy kullanmaya
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7. 29ocak2018'den bu yana dibs ve borsadan net 5,55milyar dolar para çıkışı oldu.

29 ocak 2018'de toplam 88,8 milyar dolar olan yabancıların toplam borsa ve dibs yatırımı ederi 10 mayıs 2019 itibari ile 37 milyar dolara düştü.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    29ocak2018'den bu yana dibs ve borsadan net 5,55milyar dolar para çıkışı oldu.

29 ocak 2018'de toplam 88,8 milyar dolar olan yabancıların toplam borsa ve dibs yatırımı ederi 10 mayıs 2019 itibari ile 37 milyar dolara düştü.
    onun için malalrı boşaltıp doalra geçemiyorlar zaten alıcıda bulamıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 4/1000 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •