Sayfa 452/1000 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

İstanbul'da 2019 Mayıs ayında perakende fiyatlar yüzde 1,02, toptan fiyatlar ise yüzde 2,17 arttı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Rehine-Casus Çapası;
    Türkiyenin eskiden AB çapası olduğundan bahsedilirdi. Son yıllarda bu çapa yok oldu bitti.
    Yeni çapamız Rehine-Casus çapası olacak gibi görünüyor.
    ABD'nin rehine olarak tanımladığı bazı şahıslar Türkiyede tutuklu bulunuyor. Türkiye köşeye sıkıştıkça bunları salma yoluna gidiyor.
    Bunlardan bir kısmı salınmış durumda. Elimizde bu şahıslardan kaç tane kaldı bunu bilmek önemli. 10 tane sahış olsa ve bunları 6 ayda birer adet salsak 5 yıl boyunca dövizi ve ekonomiyi dengeleyecek bir çapa olmuş olur.
    Sayın bakanın söyleyip durduğu "dengelenme süreci" böyle bir şey galiba

3. Zenginler kazanır gelir vergisi vermezler. Fakirler slogan atar goygoyculuk yaparlar. Siyasi görüşler önemsizdir. Siyasi görüşleri felsefeleri zenginler belirler.

30 Mayıs 2019 da başlayan bu yılki Bilderberg toplantısı İsviçre'nin Montrö kentinde devam ediyor.

Toplantının 3 önemli konusu var:

1-Sosyal medyanın silaha dönüştürülmesi,
    2-Kapitalizmin geleceği,
    3-İstikrarlı stratejik düzen.

Türkiyeden Ömer Koç toplantının yine baş Köşesinde!

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Cengiz Holding’in sahibi Mehmet Cengiz’e 30 yıllık eşinden zina nedeniyle boşanma davası

https://t24.com.tr/haber/cengiz-hold...-davasi,822953

"Milletin a.. koyacağız" diyen işadamına karısı neden dava açtı

https://odatv.com/milletin-a..-koyac...-25051929.html

4.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Devletin, döviz alanlarla ilgili yasa hazırlattığı... Vatana ihanet nedeniyle işlem yapacağı... Özellikle döviz alan memurun başının belaya gireceği konuşuluyor. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
    üç beş salak trolün uydurmasıdır.
    akılları sıra söylenti çıkartıp doları bu şekilde düşürecekler.
    vatandaş bu söylentiden korkup 100 dolar almadığı zaman dolar kuru düşecek.

devletin bankasında devletin memuru yasal olarak bana döviz sattığı sürece, benim de döviz almam yasaldır.

suçsa memur bana satmasın. "sen ithalatçı değilsin ihracatçı değilsin, döviz senin neyine" diyerek beni geri çevirsin.

banka satıyor yasal, memur banknotları avucuma veriyor yasal, ben alıyorum suç.

kimse kusura bakmasın tükürürüm öyle uygulamaya.

akıl mantık işi değil, inanmayın öyle şeylere.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

5. Petroldeki trendlerin de göz önünde bulundurulması gerektiğini belirtmiştim fakat mobilden grafik eklemek zor gelmişti, buyrun.

--Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

"Onlar konusur, A.K. Parti yapar."

Allah var doğru 57 yasimdayim, ömrümde ilk defa bu sene yarım karpuz almak nasip oldu!:
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Yine yokluk ve kuyrukların partisi CeHaPe'yi bırakın hiç bir hükümetin beceremedigini gerceklestirdiler, patates ve sogan belediye tanzim satis noktalarini gordum, cok şükür!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Ve yine ömrümde ilk defa, 1 okka sogan almak bunlarin sayesinde nasip oldu, hamdolsun!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 452/1000 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552952 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •