Sayfa 513/1000 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,097 - 4,104 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. May 31: Erdogan & Trump agree to set up US-Turkish commission to delay delivery of Russian S400 system to Ankara & avoid US-Turkish rupture

June 1: Putin launches large offensive against Idlib, driving refugees & jihadists to Turkey

June 4: Erdogan: “no delay in S400 deliveryâ€

2. S-400:

• US officials told Bloomberg that Trump agreed to form a ****t study group with Turkey

• SecDef Shanahan: Not aware of Turkish request for a study group

• Pentagon: No need for a group

• Turkish official to MEE: Pentagon is pushing back

Bir kenarda bulunsun.
    Belki şeytan doldurur.

4.  Alıntı Originally Posted by Jackkkkk Yazıyı Oku
    S-400:

• US officials told Bloomberg that Trump agreed to form a ****t study group with Turkey

• SecDef Shanahan: Not aware of Turkish request for a study group

• Pentagon: No need for a group

• Turkish official to MEE: Pentagon is pushing back
    Resmi pentagon açıklaması değil sizin tabirinizle.
    Ragıp soylunun yazıları.
    Ortalıkta birşeyler dolanıyorsa ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
    Bir de bunlar 12 haziran tcmb kararına denk getirirlerse ortalık acayip karışır.
    Seçimden önce s400den vazgeçilmesi çok zor.

5. Evet; Ragıp Soylu ve Soner Çağatay...

Bakınıyorum öyle acaba ne kadarı spekülatif olabilir diye; pek anlam çıkartamadım.

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Resmi pentagon açıklaması değil sizin tabirinizle.
    Ragıp soylunun yazıları.
    Ortalıkta birşeyler dolanıyorsa ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
    Bir de bunlar 12 haziran tcmb kararına denk getirirlerse ortalık acayip karışır.
    Seçimden önce s400den vazgeçilmesi çok zor.

6.  Alıntı Originally Posted by Jackkkkk Yazıyı Oku
    Sanırım kapanışa doğru düşer daha; pozisyon taşıma maliyeti çok yüksek. Var mı güncel bilgisi olan?
    Sell poz lari da kapatmaları lazım, o zaman da yükselir, malum FX çift yönlü

Karda iken swap maliyetine katlanmadan pozisyon kapatıyorum da zararda iken elim gitmiyor.

Zaten ben ters indikatorum...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bu bir toplumsal sosyolojik degisimdir....
    Devlet ne yaparsa etsin, ne tesvik verirse versin sehir yasamini tercih etmis koyluleri tekrar rencberlige razi edip ciftci olmaya razi edemez....Zaten arazileri kucuk olcekli oldugundan ekme maliyetleri yuksek. Birde sektorde inanilmaz bir istikrarsiz fiyat dalgalanmasi var. Zararda edebilirsin......Araziyi ekmeyip bos biraksaniz bile Devlet zaten m2 gore tesvigini oduyor.......ciftci o zaman bu kadar dert ve zahmete katlanip niye ugrasayim diyor.

isi yokusa surmeye gerek yok hocam. Yeni ve radikal bir tarim regormu gerekiyor. Ya koylerin arazilerini yasal yolla zorla birlestirip ekecek olan buyuk ciftciler yada firmalara kiraya vereceksin yada devlet bu isi kendisi yapacak....Bos arazileri kiralayip Gerekirse on binlerce asker, iskur iscilerini araziye goturup tarim yapacak.....

Adamin Urfada arazileri var. Ama kendileri istanbulda otel isletiyorlar. Bu yil devlettrn 3 milyon TL tesvik aldilar. Arazilerinide ekmeyip baskalarina kiraya verdi. Kiradanda o kadar gelir gelmistir herhalde. Geriye topragi ekecek ciftciye risk, dert ve zahmet kaliyor......Devlet bunlari bilmiyor degil. Ama rusvet ve torpille bu durum kolay sekilde idare ediliyor.
    sehirdekilere soruyorsun herkes koy hayatini ozluyor ovuyor

koydekilerle konusuyorsun her gencte sehire kacma ruyasi

Kardes ben bu isi anlamadim

8. Geçtiğimiz günlerde çok sağlam bir swap maliyeti yedim; tövbe ettim.

Alıntı Originally Posted by yasard Yazıyı Oku
    Sell poz lari da kapatmaları lazım, o zaman da yükselir, malum FX çift yönlü

Karda iken swap maliyetine katlanmadan pozisyon kapatıyorum da zararda iken elim gitmiyor.

Zaten ben ters indikatorum...

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 513/1000 İlkİlk ... 13413463503511512513514515523563613 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •