Sayfa 745/1000 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1. Sabit kaldı...

Merkez bankası faizlerde bir değişikliğe gitmedi / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Merkez bankasını doğru kararından dolayı kutluyorum.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

*tcmb: Son dönemde açıklanan veriler ekonomideki dengelenme eğiliminin devam ettiğini göstermektedir

*tcmb: Dış talep nispeten gücünü korurken finansal koşullardaki sıkılığın da etkisiyle iktisadi faaliyet yavaş bir seyir izlemektedir

*tcmb: Bununla birlikte kurul, fiyatlama davranışlarına dair riskleri sınırlamak ve enflasyonun düşüş sürecini hızlandırmak amacıyla sıkı parasal duruşun korunmasına karar vermiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. sabit kalacağını 1 ay öncesinden söylemiştim.
    yemezzzz

6. Aynen düşündüğüm gibi.. 10 gün için riske girmeye değmez diyip sabit kaldı..
    Seçimden sonra 4 sene rahatlar.. pat bi olağanüstü toplantı al sana indirim..

*tcmb: Cari dengedeki iyileşme eğiliminin sürmesi beklenmektedir

*tcmb: Enflasyon görünümünü etkileyen unsurlardaki gelişmeler yakından izlenerek, parasal duruş enflasyonu hedeflenen patika ile uyumlu seviyelerde tutacak şekilde belirlenecektir

8. şimdi söylemlere dikkat etmek lazım.
    indirim söylemi gelirse temmuz için yukarı güzel bir pik atar

Sayfa 745/1000 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •