Sayfa 747/1000 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

TCMB faiz kararı hakkındaki basın duyurusu :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    FIL den cikildi. 5.82 den 10 k girildi.
    Yeni gördüm mesajı.
    Kesin dolarımı satardım görsem.
    Webster tescilli ters indikatörüm artık.
    Webster sana sorularım olacak değerli arkadaşım benim.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

3. TCMB bugün bir şey der.
    Bir dahaki ay farklı şey der.
    Çok takılmamak lazım.
    Nasıl önceki toplantıda ek-sıkılaştırma ifadesini çıkardı ise bu toplantıda da kurun artmaması için risk almadı.
    Temmuzda görülür elde ne var.
    15:30 ABD verisi önemli şuan.
    ....

4. Bazen düşünüyorum acaba USD/ TRY de işlemleri :D galip ve ekibinemi yaptırıyorlar iyice Lasvegasa döndü kur

5. S-400 yaptırımları ve İstanbul seçimleri riski olmasa indirirdi 2 veya 3 puan. Ama temmuz ayında kaçarı yok o faizler inecek. Aksi taktirde işsizlik çığ gibi büyümeye devam edecek. Enflasyon yaz boyu düşecek o faizler inecek.

6.  Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Hayır sabit kalır demişti.

Arttırır.
    4
    11.11%
    mertkucukuncu, senersen, Trade Shark, virtue

Sabit kalır.
    26
    72.22%
    aydinc, balbatros, Byccx, cahilordinaryus, clandras, dembey, diproyal, drselcuk, ekfuture, EREGLTUPRS, i-ked, Jordan, MedwiG, murlak, NewsTR, paramanya, Pert, Purplee, Pythagoras, rxpu, sathyz, seneka, vivatrader, Yesilkedi, yorgun nihilist, Yucuklu Sumurta

Azaltır.
    6
    16.67%
    cafer76, jmk99, joli, MAHARAJ, reber, TonyStark
    ben karşılıklı konuşmalarımızdan hatırlıyorum, yanlışta hatırlıyor olabilirim yada sonradan fikir değiştirdiyse bilemem

7. Bist önceden satın almış sabit kararını keza dolarda öyle. Sert tepki yok her ikisindede.

8.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    hocam siz artış bekliyordunuz bundan 1 ay önce yanlış hatırlamıyorsam
    FED faiz indirme sinyali vermeseydi bu toplantıda ek sıkılaşma gerekli olabilirdi.

Ama FED süpriz bir şekilde yardımcı oldu. FED kararından sonra ben indrimemesi gerektiğini ama sabit bırakmasının uygun olabileceğini söyledim. Ankette de o şekilde oy kullanmıştım.

Bu toplantıda faiz indirmemesi çok doğru bir hamleydi, öyle ki Temmuz ayında yapılacak sınırlı bir faiz indirimi için dahi alan açıldı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 747/1000 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •