Sayfa 767/1000 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,408
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Çok değil iki ay kadar önce böyle bir söylem ve haberde dolar kuru çok farklı tepki gösterirdi.

Bu duyarsızlık neden acaba?

Kendine ve yarınına güven mi?

Yoksa ölmüş eşek durumları mı?
    BORA abi bence bu sefer çok daha farklı olacak.Bu ABD s400 ü bahane ediyor sadece.derdi doğu akdeniz.
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    https://www.artigercek.com/haberler/...4Emah3qQgVK1KM

Suriye merkezli Haznevi tarikatı Antep Şehitkamil'deki alevi köylerinin yanına külliye inşa edip, yayınladıkları 'İlim ve İrfan' adlı dergi etrafında örgütleniyormuş...

Bizde yeterince tarikat yok sanki.

Suriyeliler de palazlanmaya başladılar anlaşılan...

3. Yatirimcida güven sifirinda altında, yabancilarda mantık papazı salan adam s400 de saniyesinde döner diye ipleyende , dikkate alanda yok. Hepsini geçtim yahu dxy koptu gidiyor EURUSd yüzde 1 e yakın ekside bizimki hala sabahki seviye olan 5.82 ye çıkamadı.
    Eskiden olsa hot zot dedimi 10 Kr ziplardi şimdi isterse s400 aldık kurduk desin nasılsa geri söktürür diye gene dikkate almazlar bunu.
    Bitmiş okeye dönüyor ulu baskan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,408
     Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Yatirimcida güven sifirinda altında, yabancilarda mantık papazı salan adam s400 de saniyesinde döner diye ipleyende , dikkate alanda yok. Hepsini geçtim yahu dxy koptu gidiyor EURUSd yüzde 1 e yakın ekside bizimki hala sabahki seviye olan 5.82 ye çıkamadı.
    Eskiden olsa hot zot dedimi 10 Kr ziplardi şimdi isterse s400 aldık kurduk desin nasılsa geri söktürür diye gene dikkate almazlar bunu.
    yabancı yüksek kurla nasıl çıkacak?dert bu..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    BORA abi bence bu sefer çok daha farklı olacak.Bu ABD s400 ü bahane ediyor sadece.derdi doğu akdeniz.
    Hemen her konuda büyük devletlerin bir amacı, bir bahanesi yani temelde uzmanlarca belirlenmiş ve kabul edilmiş uzun vadeli bir stratejisi vardır.

Bizim gibi ülkelerde ise devletin stratejisinden çok, yöneticinin gündelik hava durumu ve ruh hali etkilidir..

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Işinde uzman bir kbb uzmanı lazım. Abicim bu boğaz 1.5 yıldır yedi bitirdi beni. Süründürüyor. Çocuklarımda da var daha az kronik faranjit yemediğim nane yapmadığım iş kalmadı. Bağışıklığı bitiriyor grip gibi oluyorum garantili kbb arıyorum. Doktor arkadaşlara forumdaşlara duyrulur...
    evin mobilyalarını değiştirin , evdeki elektirik süpürgesi toz torbalı mı ? semt nere
    Samurayların pirinç tarlalarındaki çay seramonilerinde , çay kaselerinin içine dalıp , suikast için vakit kollayan hain ninjalardık. Hamza Sütbıyık ( AKA Klaus Maximilian Kerpenter Münche ) - Mazardium EF87 ® madeni uzmanı

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Yatirimcida güven sifirinda altında, yabancilarda mantık papazı salan adam s400 de saniyesinde döner diye ipleyende , dikkate alanda yok. Hepsini geçtim yahu dxy koptu gidiyor EURUSd yüzde 1 e yakın ekside bizimki hala sabahki seviye olan 5.82 ye çıkamadı.
    Pek guvenmem ama Atilla Yeşiladanın dün bir yazısı vardı. Carry tradeçiler bile usd/try den uzak duruyormus. 300-400 milyon dolara zıplayıp çakılıyormuş kur. Öle demiş.

Usd/Zar +1.40%
    Usd/Try +0.14%
    Eur/Usd -0.35%

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 767/1000 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •